Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma tudtam meg, hogy cukorbeteg...

Kovács Mária Magdoln kérdése:

Ma tudtam meg, hogy cukorbeteg a kutyám. Nagyon el vagyok keseredve. Hogyan valósítható meg a napközbeni etetés, ha mindannyian dolgozunk? Szeretnék a témakörben gyakorlati, tapasztalatokon alapuló tanácsokat kapni.

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
van egy olyan etető, beleteszed a kaját a kis rekeszeibe, és be lehet időzíteni, hogy mikor forduljon. pár éve láttam egy újságban, nyaralóknak ajánlották. ha utánakérdezel es fressnapf-ban, biztos tudnak segíteni
2011. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Nekem cukorbeteg volt a kutyám,de hosszan tartó inzulint kapott amit reggel és este kellett beadni és igy csak akkor evett.De azt tudom,hogy ha napközben is eszik akkor akkor is kell kapnia inzulint.....ezt az orvossal érdemes lenne átbeszélned.

Irnál egy kicsit bővebben mit mondott az orvos.

2011. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!