Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereted azt az időt, amikor...

Szereted azt az időt, amikor egy kutya kölyök?

Figyelt kérdés

Azt hittem azt mindenki cukinak, és aranyosnak tartja, ahogy játszik, mászkál, alszik, ásítozik...

De, ismerősöm azt mondta Ő nem szerette mikor kölyök volt a kutyája, mert mindig bepisilt, szétrágott dolgokat, ugatott, sírt.

Szereted amikor kölyök a kutya?


2011. júl. 21. 15:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem se a kedvencem, és örülök, hogy csak 2 év, nem 18.

:(

2011. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
én igen, de néha kiborítanak
2011. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
nem...ha tehetném csak felnőtt vagy növendék kutyáim lennének
2011. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért szeretem, mert lehet vele jókat játszani. :)

Mondjuk az az időszak tényleg rossz amikor még szétrág mindent, de hát idővel abbahagyja. Nekem az egyik kutyám most másfél éves és hálistennek leszokott arról, hogy elvisz dolgokat és szétrág. De még mindig nagyon játékos. :D

Ugatni meg mindig ugatnak a kutyák.

2011. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 skarma ***** válasza:
100%
Az én kutyám sosem rágott szét semmit, nem pisilt be ha jól emlékszem, egyszer sem... egy tündér volt. Már akkor is szerettem, de jobb volt, mint most, mert velem aludt és ha meglátott, egyenesen odarohant hozzám és az ölembe mászott. Most már nem csinál ilyeneket... :)
2011. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Na ez olyan, hogy gyereket is csak felnottkent akarunk, mikor nem kell nevelni, etetni stb.
2011. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A kölyökkutya minden nehézség ellenére a legcukibb.Bár az én idős kutyám(aki képes néha kölyökként viselkedni)a legcsodálatosabb teremtmény a világon.
2011. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én olyankor imádom őket. :) Szerintem kár, hogy felnőnek (mint ahogy a gyerekek is :P).
2011. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Két felől lehet megszemlélni a dolgokat: vagy a jobbik oldalát nézed, hogy cuki és aranyos meg ilyenek, és akkor jól érzed magad, vagy nézed a hátrányait hogy milyen rossz és tönkretesz mindent és akkor csak a rossz oldalát tapasztalod meg az első pár évnek.
2011. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

nem. februárban talált a párom egy akkor 3 hónapos erdélyi kopó kant. már volt egy 1,5 éves tacskó mix szukánk. teljesen felforgatta az életünket.inkább egy rémálomhoz hasonlítanám, pisi-kaki-tapéta-kábel tépő terrorban tart minket.most 8 hónapos, ugy ahogy szobatiszta (ennek az az oka h 11 órát vannak egyedül és az első időkben nem tudtuk levinni h szokja, ezért lassabban szokja meg). szeparációs stressz nincs, de elunja magát a 11 óra alatt (oda vannak kizárva a kopó miatt).még az elején nem tudtunk elég gyorsan felkelni és felöltözni h pont ne pisiljen be.

szeretem a kutyáimat, alapvetően mindenki egyéb állatát is, de magamnak mégegyszer kölyköt soha.

felnőttet fogok hozni ha ők már nem lesznek (de mondjuk az még jó 10 év), felnőtt kutyákat ugyis nehezebben hoznak ki.

2011. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!