Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Főz valaki pl. csirkenyakat a...

Főz valaki pl. csirkenyakat a kutyának? Hogy oldjátok meg a melegítést?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha meg van főzve egy fazékkal, majd másnap a hűtőből vesszük ki, akkor a kutyatányérral együtt mikrózzátok, vagy külön edénybe melegítitek? Vagy előbb kiveszitek? Netán nem is kell melegíteni?
2011. júl. 21. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem tenném a kutya tányérját a mikróba.
2011. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiszedem neki és irány a mikró.
2011. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Külön edénybe melegítjük a kaját, (mi csirkenyesedéket szoktunk nekik melegíteni) és abból rakjuk át a kutyák táljába
2011. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Külön tálkában melegítjük. Ne rakd a mikróba a kutya tálját..
2011. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van a kutyakajának külön fazék, abban főzzük...aztán azt felteszed a gázra és abban melegíted. Egyébként érdemes annyit főzni csak mindig, amennyit meg is esznek.
2011. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Külön tál, külön edény és mikor vagy a tűzhely. Szoktam nekik adni nyakat, de kapnak szín húst is vadat, zúzát májat, stb. S persze szuper prémium száraz tápot is. Melegíteni kell, de csak módjával olyan test hőmérsékletre,a forró nem jó nekik
2011. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ és külön köszi, hogy értelmes válaszokat kaptam:)

Még új kutyagazdi vagyok, inkább cicáim vannak, de minden állatnak minden étkezés után el van mosva a tányérja:)

Nem vagyok tisztaságmániás, csak a macskák miatt, mert ők csak tisztából esznek:)

Szóval, én is úgy gondolom, hogy kézmelegen kell tálalni és nem közvetlenül a hűtőből.

De a gyerek ma gondolkodás nélkül odaadta a hűtőből, mivel tegnap vettem egy fém tálat a kutyának és nem lehetett a mikróba. Még jó, hogy nem nyúlt a gázhoz.

Én megmelegítettem egy külön edénybe és átöntöttem a táljába.

Én több adagot fözök meg neki, 2-3 napra.(Még 2x kap.)

Én is adok még Royal Canin szárazat is.

Ha húst adtok, tesztek még a lébe kenyeret, tésztát vagy rizst? A szárazat egy külön étkezésre adjátok?

2011. júl. 21. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha rakunk neki kenyeret vagy rizst is, ha már nincs mit enni mondjuk a rizshez.
2011. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!