Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlasz?

Milyen kutyát ajánlasz?

Figyelt kérdés

Keveset kell vinni sétálni kis othon ülö kutya és én szoba kutyára gondoltam aki inkább pihen mint ugrál

ha van egy kutyafajtárol ötleted akor ird ki és tegyél hozzá képet is lécci de ha nem tudsz nem baj.

Elöre is köszönöm a válaszokat


2011. júl. 21. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
yorki, német dog, ír farkas
2011. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

angol bulldog

[link]

csau csau

[link]

[link]

[link]



A szobakutyák elég izgágák és alapos szocializációt igényelnek és nagyon okosan is...le kell őket kötni, nagyon ember centrikusak és nem szeretnek egyedül lenni.

2011. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mopsz-kölyökként játékos, dehát melyik kölyök nem az :)

felnőttként nyugodtabb

[link]

2011. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szempont az, hogy ne ugráljon, keveset kelljen menni vele sétálni, akkor fogadj örökbe egy felnőtt/idősebb kutyát.
2011. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nálatok hogy megy, egy kutyával főleg kölyökkel, eleve sokat kell foglalkozni, futkározni, játszani, azt meg a szobában nem igazán lehet.

Nem akarlak megbántani sem, de legszívesebben egy így feltett kérdésre azt mondanám, vegyél plüss vagy porcelán kutyát. Egész élethűeket lehet ma már kapni.

Mondjuk én speciel a lakásban tartást sem tartom egészségesnek, de ez is a saját egyéni szociális problémám.

Hallgass az elsőre. De valami miniatűrt javasolnék inkább.

2011. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
valami kisseb kutyára gondolok nem mint a német dog vagy az ir farkas
2011. júl. 21. 18:40
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát én kölyköt szeretnék és avval ugyanúgy bánnékvele mint más kölyökel csak felnött korára legyen nyugot
2011. júl. 21. 18:43
 8/14 anonim ***** válasza:
18:38-as vagyok, írtam a mopszot, viszonylag nyugodt kutyák!!
2011. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

talán a pomeranian nagyon aranyosak es nyugodtak

[link]

2011. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A pomerániai? voltam Belgiumban egy kennelben ahol 12 kutya volt...folyamatosan ugatnak szörnyen idegesítő hangon és csak rosszabb ha napi 4 szer nincsenek alaposan megmozgatva. Emellett nagyon izgága folyton pörgős kiskutyák (tudom mert hozzánk 4 hónapja érkezett egy kicsi az USA ból...hát kihívás a drága 6 hónapos minden lében kanál és hatalmas energiái vannak)
2011. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!