Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya csak akkor jelez ha...

A kutya csak akkor jelez ha meglát valamit?

Figyelt kérdés
A spánielem és a tacskómmal sétáltam a töltésen ők előrefutottak én meg sétáltam utánuk . Mikor le sétáltuk amit szoktunk akkor megfordultam és indultam vissza. A spániel nem jött pedig mindig jön mikor hívom. Nézett le a töltés aljára és nyüszített próbált oda hívni.(szerintem) De nem néztem oda nem törődtem vele egyszerűen sétáltam tovább kb. 10-15 percig ült és nyüszizett. Szerintetek látott valakit vagy valmit és oda akart hívni? Esetleg segítséget akart hívni? Valaki volt lent és megsérült vagy ilyesmi és oda akart hívni? már így is 20 perc késésben voltam úgyhogy nem fordultam vissza végül is jött a kutya. De most annyira ideges vagyok miatta. Szerintetek csak szórakozott? (am.azért nem mentem vissza megnézni mert több mint 40 percet késtem és már nem akartam vissza menni.)
2011. júl. 21. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Pár hete egy motoros olyan mély, bokrokkal benőtt helyre zuhant, hogy az útról nem látszott. Egy éjszaka ott ázott, mert nem tudott elmozdulni.(ritkán közlekedtek arra járművek) Szerencséjére két asszony arra biciklizett, akik hittek a segélykérő hangoknak és megtalálták. Na, ezzel a hosszú bevezetővel csak azt akartam mondani, hogy egy percet szánhattál volna arra, hogy megnézd, mit látott a kutyád.
2011. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézz vissza arra fele! Lehet csak egy másik állatot látott, de kitudja?! És nem csak akkor jelez, ha lát valamit. Pl: drogkereső kutya se látja magát a drogot, vagy ha valakinek epilepsziás rohama van azt is megérzi, ott vannak még a mentőkutyák is..lehetne még folytatni a sort..
2011. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Holnap mindenépp visszanézek ma már sajnos nem tudok nem is látnék sok mindent!

Veletek fordult már elő hasonló?

2011. júl. 21. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Fordult, és én sérültet találtam. :)
2011. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
valakit azért kiküldhetnél:S vagy rendőrség , vagy nem tudom.. de lehet , hogy egy ember élete a tét
2011. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Holnap korán reggel kimegyek!

Bár akkorát nem lehet oda esni hogy ember élet legyen a tét.

De kinézek egy barátnőmmel reggel.

Meg nagy valószínűséggel nincs ott senki azt messziről is láttam volna.

De azért meg fogjuk nézni!

Köszönöm! És még jöhetnek a válaszok! :(

2011. júl. 21. 22:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. Én a töltésen rendszeresen találkozom őzekkel. Mármint mi a töltésen vagyunk, az őzek meg a hullámtéri erdőben. Éjszaka jól világít a szemük a zseblámpa fényében. A kutyám mindig figyeli őket és én is, hogy még azelőtt le tudjam tiltani a kutyát, hogy ő rájuk rontana. Nem mintha volna esélye utolérni, de akkor se kergesse őket! Lehet, hogy a te kutyád is valami vadat látott.
2011. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt ott .
2011. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Semmi nem volt lent csak egy nagy fa rönk. :D

Hál' istennek! :)

2011. júl. 22. 16:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó :D
2011. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!