Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HOgyan lehetek jó gazdija egy...

HOgyan lehetek jó gazdija egy beagle-nek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokat kell vele foglalkozni meg hogy türelmesnek kell lenni vele de hogyan tudom elérni hogy minél jobb társ váljon belőle

A szobatisztaság egy örökbefogadott kutyusnál mennyi idő alatt sikerül?


2011. júl. 22. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:

változó. szerintem ha két hétig tudsz vele minden nap foglalkozni, könnyen szobatisztává válik. Legyél lenn vele minél többet, amikor pisil akkor dícsérd meg, ha benn pisil, akkor egy határozott nem (de csak ha rajtakapod, különben nem ér semmit az egész, nem fogja érteni miért szidod- ez minden más dologra is igaz).

Mi baj van vele, hogy jobb társat akarsz faragni belőle?

Amúgy a rangsort lehet, hogy rendezni kellene, az sok esetben segít.

A beaglevel amúgy is sokat kell sportolni, legalábbis őt mindenképpen le kell mozgatni, nagy a mozgásigénye (persze a fajtán belül lehetnek kevesebb energiával rendelkező egyedek is), és akkor ha elfáradt, kevesebb kárt fog tenni a lakásban.

2011. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudasd vele,hogy te vagy a falkavezér!

Sok esetben javasoltam és eddig mindenkinek bevált az a módszer,hogy mielőtt odaadnád az ételét úgy csinálsz mintha ennél belőlőe.Ez arra jó,hogy te felsőbb rendű vagy nála mivel te előbb eszel,mint ő!

sok szerencsét!!!

2011. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
játsz vele sokkat,és minden 2-odik nap vidd el sétálni és akkor majd jobban meg fog szeretni,ja és a másikat nem tudom
2011. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

minden második nap nem lesz az kicsit sok?:D

szobakutya lenne napi 3-4sétával:D

2011. júl. 26. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szobakutyát akarsz akkor nem kifejezetten a Beagle alkalmas rá.Én azt ajánlom ajándékozd el egy rokonnak vagy barátnak mindegy ,csak jól bánjanak vele,és vegyél egy őzpincset vagy csivavát .................:-)
2011. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem szobakutyát akarok hanem beaglet:D

amugy sok ismerősömnek van beagle szobába vagy panelba és jól érzik magukat

2011. júl. 26. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy Beagle is érezheti magát jól a lakásban, ha kellőképpen le van fárasztva fizikailag és agyilag is. (Az enyimnek például nincsen extra mozgásigénye :-) )

Tudsz neki alapengedelmes feladatokat és később mindenféle trükköt tanítani és a nyomkeresésben is kitűnőek a bejglik (és az igen fárasztó dolog).

Igazi társ válik majd belőle idővel, nem kell ezen stresszelni; amint bízni fog benned és Te is benne...de ehhez valóban az kell, hogy megmutasd neki, Te vagy a falkavezér! (keress rá google-ben: Hogyan legyek falkavezér?)

2011. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!