Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen árban van egy boxer kutya?

Milyen árban van egy boxer kutya?

Figyelt kérdés
Nagyon beteges fajta? Ugy hallottam esélyes nála a rák...mégis milyen idős korától?
2011. júl. 22. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A rák mostmár minden kutyánál esélyes, mert ők is abban a savasesős, szennyezett levegős, ózonlyukas környezetben élnek, mint mi.


Ami náluk gyakoribb, azok az izületi problémák, így a térd, a könyök, és a csípő, illetve sajnos a gerinccsontosodás is jellemző rájuk.

Nézegettem a múltkor boxereket, meg is döbbentem, hogy az egyetlen olyan kennelben, ahonnan nyugodt lélekkel hoznék el kutyát egészségszempontjából, ott ilyen 2000 eurós árat láttam.


Szaporítótól venni meg felesleges, szaporított boxert találsz bőven a boxer fajtamentésnél is, és róluk legalább már tudni, hogy milyen problémákra kell számítani, nem zsákbamacskát veszel pénzért.

2011. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60 000.Ft-tól a határ a csillagos ég. Ha nem akarsz ennyi pénzt kiadni, akkor fajtamentők.:) Onnét biztos hálás kutyát hozol.
2011. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!