Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad rám morogniuk evés közben?

Szabad rám morogniuk evés közben?

Figyelt kérdés
Anyukám kutyái, ha tápot esznek, tök nyugodtak, bármikor belenyúlhatok a tányérjukba, ki is vehetem belőle a kaját, sőt még a szájukból is kivehetem, ha akarom, de amint valami "finomabbat", pl. csontot kapnak, fél méternél közelebb meg se közelíthetem őket, mert morognak, majdhogynem támadnak. Azt értem, hogy féltik az ételüket, a "zsákmányt", de a táp esetében miért nem morognak? Azt is tőlem kapják. Vagy ez a normális?
2011. júl. 22. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%

De mi a büdös fenének kell a táljukba, és a szájukba nyúlkálni evés közben? Hm..? Valaki bele nyúl a tiédbe, vagy kiveszi a szádból a kaját mikor zabálsz?!


A csont nekik hatalmas kincs, még jó, hogy rád morognak, pláne ezek után.


Aztán meg csodálkoznak meg jön az RTL híradó, hogy halálra marta az embert a kutya....nem is csoda..


23N

2011. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%
jah, és bocs, ha nyers voltam, de ez... eszméletlen
2011. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
7%
Az első válaszoló minden szavával egyetértek..
2011. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Ez nagyon nem normális. Nekem két amstaffom van, tőlük a hústól, a csonttól és minden finom falattól kezdve mindent el lehet venni. Persze nem mindenkinek, de ha te eteted őket és te lennél a falkavezér ez sosem szabadna, hogy bekövetkezzen. Ha írsz privátot tudok mondani egy kettő tippet, hogyan tudod leszoktatni róla őket, vagy ha elmondod, hogyan viselkedsz velük és egyébként mit hogy csinálsz bővebb képet lehetne kapni az egészről.
2011. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10%

Te egy elmebeteg vagy... mi a f*sznak nyulkalsz kajalas kozbe, a kutyak szajaba? :D Ez kesz...


En is pofanb*sznalak, ha az en szamba nyulkalnal, mikozbe kajalok. Akkor egy allat... Tetszik erteni? B*rom...

2011. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerinetm meg asz eszméletlen sok "intelligens" kutya tartó azt hiszi, hogy normális ez egy kutyánál. Remélem egyik okos előttem szólónak sem kerül a közelébe egy svábbogárnál nagyobb kutya.
2011. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
amugy szerintem se normális dolog kivenni a szájából a kaját és gondolom nem is szokta akérdező kivenni a szájából csak talán azért mondta hogy hangsúlyozza hogy a csontnál morognak csak
2011. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom csak feltételezés volt idióták, nem tudom mi a "f*szért" kell itt pattogni komolyan mondom, kérdezett valamit intelligens hangnemben ti meg jöttök ide okoskodni mer ti vagytok itt a fszagyerekek a rohadt életbe már.
2011. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%

Első vagyok!

Kedves 78%-os nekem egy Cane Corsom van, kicsit nagyobb, mint a bogárkád, tessék lehet kérdezni!


Te vagy az a típus, akitől herótom van, állandóan kihangsúlyozod, hogy neked amstaffod van és bla bla, minden válasznál ezt csinálod!

2011. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Kutyakiképzők szokták így "ellenőrizni" egyes kutyákat..evés közbe egy mű kézzel próbálják elvenni az ételüket.. ez egy egyfajta tesztelés, hogy mentes e minden agressziótol, főleg kisgyerekes családoknál érdemes kipróbálni.
2011. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!