Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz baja a kutyának, ha a...

Lesz baja a kutyának, ha a lábánál fogva emelgetik?

Figyelt kérdés

Nem akartam elhinni, mikor ismerősöm mutatta, hogy játszott a kutyájával, és hanyatt feküdt, és össze fogta mind a 4 lábát, és hanyatt felemelte a kutyát.

Azt hittem ez tökre fájhat, erre a kutya semmi, még örült is neki tetszett.

Mondta, hogy kipróbálhatom, nem érzi úgy a fájdalmat, mint másik kutya, mert Amstaff, és magas a fájdalom küszöbe.

És tényleg megemeltem a kutyát 1 centire a földtől, és semmi, nem nyüszített, nem akart megharapni, sermmi.

Ettől nem lesz baja, tényleg bírja?


2011. júl. 22. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót neki, ugyanis húzódnak az izmai, és ez nem a fájdalommal kapcsolatos. Ha elszakad egy ínszalag annyi. Ez hülye játék!
2011. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kutya lába nem erre való, az anyakutya sem így játszik a kölykével.

Neked jót tesz, ha a lábadnál fogva emelgetnek?

A kutya és az ember is emlős, szóval az ismerősöd hü.lya.

2011. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha én is megemelem így a kutyámat viccből, mikor valaki félelmetesnek tartja, hogy demonstráljam, hogy bármit elvisel. Baja nem lesz, de nyilván nem ennek kéne lennie a napi játéknak.
2011. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb kutya-ember párhuzam hülyeség. A kutyának nem azért rossz, mert az embernek sem jó...Az meg h mindkettő emlős...feltűnt egy olyan kis különbség, hogy a kutya 4 lábú, az ember meg valamiért nem?:O csak a legelső különbség, ami eszembe jutott...
2011. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magamtól ilyen nem jutna eszembe, nem akarnál a kutyámat grillcsirke pózban látni. :P

Testvérem így egyszer felemelte a kutyámat, visított, mint egy kismalac :). Biztonság kedvéért elvittük állatorvoshoz, nem lett e valami baja, javaslatára megröngenezték, kiderült Perthes kórja van. Erre jó volt..

De szerintem ez azért egy staffinak nem akkora fájdalom, de egy kisebb és törékenyebb kutyánál könnyen kificamodást okozhat.

2011. júl. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha a kutya hosszabb testő akkor gerincferdülése lehet tőle!!!
2011. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!