Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akar bárkit kutyát...

Miért akar bárkit kutyát vinni az állatkertbe?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy benn az állatkertben pórázon vezeti
2011. júl. 22. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen eszembe sem jutna. Marha veszélyes dolog.
2011. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Egy csomó kérdés volt, hogy ebbe és ebbe az állatkertbe viheti-e a kutyáját, merthogy az is családtag.

Szerintem meg a kutya nem való az állatkertbe. Egy csomó oka van, hogy miért nem.

2011. júl. 22. 21:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvinni már csak azért is jó, hogy ne hagyjam otthon egész nap egyedül - főleg, ha panelban lakok. Ha elmegyek egy egész napos kirándulásra, amibe állatkert látogatás is tartozik, akkor sem hagyhatom otthon.

Más dolog, hogy úgy intézném a dolgot, hogy ne egész napos legyen, vagy valaki figyeljen rá.


Egyébként nem viszem állatkertbe, mert nem tudom mit szólna. És mert nem szabad.

2011. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát a kutya pont hogy nem való oda nem csak ő lenne veszélyben de az állatokat is megzavarná... szinte minde hova magammal vinném a kutyámat de állatkertbe soha amúgy nekem se jutott még eszembe hogy elvigyem..
2011. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ahogy a mi kutyánkat ismerem, kb egész nap izgalomban lenne, minden állatot ugatna, mint az őrült, tiszta stressz lenne neki az egész

És akkor még nem is említettem az állatkerti állatokat, akik nyilván nem értékelnének egy ugató kutyát

2011. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés is csak ebben az országban merülhet fel... évekig éltem Párizsban és ott minden állatkertbe be lehet vinni kutyát, de Barcelonában Bécsben és Londonban is simán be lehet vinni a kutyákat. Nekem nagy megdöbbenés volt mikor hazaköltöztünk és elmentünk a fővárosi állatkertbe és nem engedték be a kutyámat...
2011. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Külföldön elég sok helyen be lehet vinni a kutyákat pórázon. Láttam is már nem egyet, igaz ott elég távol voltak az állatok, illetve hatalmas üveg választotta el a látogatóktól, így ha ugatott is a kutya, az állatot nem zavarta.
2011. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én például nagyon szívesen elvinném. Jól szocializált, szófogadó kutya. Találkozott már lóval, szamárral, kecskével, disznóval, lúddal struccal, nyúllal, görénnyel, csak amik hirtelen eszembe jutnak. Szívesen megmutatnék neki más állatokat is, érdekelne a reakció mondjuk egy igazi domináns vadállatra. Farkasbébikkel is találkozott, de azok nem voltak domináns vadállatok.

Jó kapcsolatépítés lenne a kutyával, hogy ilyen extrém körülmények között is normálisan kell viselkednie.

2011. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Veresegyházi medveparkba lehet bevinni kutyákat...mi voltunk ott úgy is, hogy mind a 6 kutyánkat vittük és nem ugatták meg se a farkasokat se a medvéket...én kölyköket imádom szocira oda vinni, jót tesz nekik...az állatokat nemérdeklik a kutyák a medvék rájuk se néznek mondjuk a farkasok néha követnek minket mikor sok kutyával megyünk:)
2011. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a kutyaugatás sokkal jobban megviselné az állatokat, mint egy visítozó kisgyerek. Amúgy egy normális kutya nem áll meg ugatni minden állatot, vagy ha rászólnak abbahagyja. Neveletlen kutyát meg nem ajánlott sehova se vinni. Állatkertbe se.
2011. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!