Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyus illik hozzám?

Melyik kutyus illik hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves nő vagyok, kertes albérletben élek anyukámmal!Párkapcsolatom van.Szeretnék egy kis méretű, kan kutyust!Napi 8-10 órákat melózom.Szeretek sétálni.Nézegettem neten hogy milyenek vannak és ezek közt filózom hogy melyik lenne jó/megfelelő!

-Bolognese

-Cairn Terrier

-Yorkshire terrier.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. júl. 22. 22:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem is neked írtam 78% a kérdezőnek képzeld volt már akinek ez fontos segített a döntésben ne szólj bele jó?kösz
2011. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jól járnál a menhelyi kutyákkal, és a Noésoknál is van fajtamentés, ha mindenképpen ellenzed a keverék kutyusokat.

A menhelyi/ befogadott kutyák sokkal jobban ragaszkodnak, és több szeretetet adnak.

2011. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ha igazán hálás és jószívű kutyust akarsz, akkor menhelyről válassz. semelyikük nem olyan, mint a menhelyi kutyák. de ha már nagyon muszáj ezek közül, akkor bolognese.
2011. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bolognese. Vagy más Bichon( természetre kb egyformák, de nekem pl a Máltai tetszik a legjobban)
2011. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen volt már egy palota pincsink,de olyat nem akarok még egyszer.Amúgy már sokan mondták hogy a menhelyi illetve a talált kutyák sokkal hálásabbak mint hogyha tenyésztőtől venném! Köszönöm a sok hasznos tanácsot és van még nagyon szívesen várom még.
2011. júl. 23. 18:35
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

szerintem is menhelyit vegyél:D

de amúgy lehet,hogy elfogult vagyok,de én nem szeretem ezeket a kis seggdugasz ölebeket..ha mindenképp fajtisztát akarsz,akkor szerintem is a beagleval járnál jól.okos,imádja az embereket(főleg a gyerkőcöket.és ez is fontos szempont,mert egy kutya pl.12 évig él,és gondolom,hogy 36 éves korodra akarsz gyereket)

2011. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
beagle-val egyetértek. beagle keverékem van. IMÁDJA az embereket. és én sem vagyok oda ezekért az ölebekért. ismerősömnek van, és hát..
2011. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
jajj, Beaglet ne.. Nézzétek már meg mennyivel édesebb egy Bolognese. És okosabb is sokkal, ez köztudott. Gyerekekkel sokkal barátságosabb, családi kutyus.
2011. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne ,hogy mennyibe kerül ezek a kutyusok közül a fenntartása? (nyakörv,kutyustál,ennivaló ,stb...)
2011. júl. 24. 11:02
 20/20 anonim ***** válasza:

szia!


írd be a google-be: milyen kutya illik hozzám teszt

választd ki azt,hogy:www.Kedvencek.hu

2011. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!