Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyum nem engedi hogy kutyat...

Anyum nem engedi hogy kutyat tartsak de apum is engedi es en is nagyon szeretnek egyet a neten van egy 6 hetes, arva kiskutya, ingyen, ajandekba van barkinek vagyis szereto gazdinak. Mit tegyek hogy megengedje? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
anyum is azt mondta hogy aranyos kiskutya.segitsetek legyszives
2011. júl. 23. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

küld el a képét :)

menjetek el közösen nézzétek meg szerintem ő se tud ellenállni neki :) velünk is így volt nagy nehezen de bele ment :) vagy csak apuddal és vigyétek haza:) ilyet is csináltunk anno ő persze haragudott estére meg ölébe simogatta :) sok sikert

2011. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ha apud is engedi,akkor mi itt a problem?Mi az,hogy ő nem engedi?ebbe azért apudnak is van beleszólása..

én is nem rég kaptam kutyát,úgy,hogy a mamámat "magam mellé állítottam",aki meggyőzte anyut:D

de szinte már kész érvekkel fogadtuk.xd.most így visszagondolva,sajnálom egy kicsit anyát.:D

szal mindenféleképp lelkesítsd be apukádat a kutyával.de készülj fel rá,hogy egy kutya kib@szott nagy felelősség.jó,tudom,mindenki ezt mondja,de tényleg az!Én is azt hittem,hogy egy kiskutyával milyen könnyű elbánni,de nem!legalább is az én héthetes beagle kislányom nagyon rossz.igaz,hogy még csak két napja van meg,de már kimerültem..de ettől függetlenül imádom,mert tündéri is tud lenni:D

2011. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom a valaszokat kuldom a linket :Kiskutyus gazdit keres- ajándékba állatbarátnak

Feladva: 2011-Jul-18, Megtekintve: 103, Hirdetések megtekintése : Lajo

Kedves Érdeklődö ,


Nagyon kedves , játékos ,6 hetes árva kiskutya várja a nagy napot hogy megbecsült családtag, barát lehessen . Azonnal az ember szivébe lopja magát.

Cuki névre hallgat , ennivaló kis kucu .

Sajnos jelenlegi gazdija nem tudja biztositani neki a vele levö együttlétet és folytonos szeretet mert a másik , idősebb kutyája nem barátkozik vele és féltékeny rá .

Olyan állatbarátnak szeretnénk ingyen oda ajándékozni aki szeretetet és biztonságot tud nyújtani neki.

2011. júl. 24. 07:47
 4/7 A kérdező kommentje:
2011. júl. 24. 07:48
 5/7 anonim ***** válasza:

eLső vok...Én ugy látom,hogy kan és azok a fekete foltok a szeménél :d tényleg cuki,de én FOlti vagy Paca nevet adnék neki esteleg Dominó az egy dolog ők hogy hívták 6 hetesen még átáll a másik névre :D

remélem sikerül meggyőzni anyud...majd irj :D

2011. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ugy hivjak hogy Cuki. :)
2011. júl. 25. 07:01
 7/7 A kérdező kommentje:
es mi lenne ha anyum megharagudna es pl kirakná (de nem olyan)
2011. júl. 25. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!