Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon készített agility...

Otthon készített agility akadály? Nade hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék készíteni a kutyámnak pár agility-s dolgot.Hogyan csináljam meg az akadályokat?Pl. az ugrósat,vagy a zsákosat stb:)

Beagle.


2011. júl. 23. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugy csináltam ilyeneket pl a szlalon pályát ugy ,hogy léceket vertembe kalapácsal a földbe egymástol 70cmre hogy kényelemsen menjen neki..meeg farönkökre tetem egy nagy de nem tul vastag faágat és annaka végére téglát hogy ha esetleg rosszul ugrana lene verje.
2011. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerezz egy kocsi gumit és kösd ki két fára hogy azon tudjon átugrani. Alagútnak meg ilyet használok mert csak ilyen volt itthon: [link]
2011. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kicsimelcsi ***** válasza:
esetleg még jó az is ha kivágsz több vászonzsákot és összevarrod vagy valahogy összeilleszted
2011. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!