Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külföldön, nyugatabbra tényleg...

Külföldön, nyugatabbra tényleg be lehet vinni kutyákat az állatkertbe?

Figyelt kérdés

Egy tegnapi kérdésnél jött ez szóba:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2020373-miert..


Meglepődtem, bár lehet ez nekem csak azért furcsa, mert országunkban nem sok helyen nézik jó szemmel a kutyákat.

Bővebb információt szeretnék ezzel kapcsolatban. :)


(Tehát, itt a kérdés nem az, hogy ki mit gondol róla, hanem ez tényleg igaz-e, és aki már járt állatkertben a kutyájával, meséljen róla egy kicsit, milyen volt.)


2011. júl. 23. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Párizsban és néhány francia állatkertben ahol voltam ott be lehetett vinni. De mikor Barcelonában nyaraltunk ott is, Bécsben szintén, tudtommal Londonban is.

Nekem nagyon jól nevelt kutyáim vannak szóval semmi extra nem volt bár az egyik kutyámnak van valami furcsa vonzódása a pingvinekhez és órákig képes őket mozdulatlanul figyelni XD nagyon bizarr... én 2 óráig próbáltam és tényleg szinte meg se mozdult csak meredten nézte őket én hamarabb adtam fel mint ő...a többi állat nem nagyon érdekelte.

2011. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a apingvinek elég jófejek :D
2011. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugaton mindenhova be lehet vinni a kutyát. Egyedül az élelmiszerboltba nem.
2011. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Főként az első válaszolónak! :)

Mindenhova azért nem, mert múzeumokba, templomokba nem hinném, hogy bevihetőek, legalábbis Rómában kint voltak a tiltó táblák. :) De ez szerintem érthető.

2011. júl. 24. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!