Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért szaroz össze?

A kutyám miért szaroz össze?

Figyelt kérdés

Van egy kuvaszom, kissé mininövésű, és gyakran van benta szobában. Féregtelenítve, oltva, és rendszeresen fürdetve van.

De mostanában állandóan azt csinálja, hogy simogatom, aztán elkezdi nyalni a seggét, majd a kezemet, vagy ahol ér, és ezt többször is megismétli pár órán belül.

Szóvala seggét nyalja, utána meg mosdatni kezd, baromi undorító, már néha úgyérzem megcsapom ha nem hagyja abba.


Hogy szoktassam le erről?


2011. júl. 24. 03:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szívás. Én nem tudom, de kíváncsi vagyok úgyhogy vissza nézek.

Amúgy a bünti/jutalom itt nem működik?

Ha olyan csinált a kutyám amit nem szabad, egy semmilyen sérülés nem okozó, de csípőst "taslit" kapott. Valahogy mindig össze kapcsolta mit nem szabad.

2011. júl. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előzővel értek egyet, a nem maradandó, épp hogy csak kis sallereket a kutya nagyon könnyen összekapcsolja azzal, hogy ő most ezt azért kapta, mert ezt nem szabad. Szóval amint a seggéhez kezd közeledni, csapj le neki egy pofont, de ne nagyot. Az én kutyám is kicsi korában sokszor le lett szoktatva pár dologról ezzel a módszerrel. Ha hazaérek, és szép ruhában vagyok, nem szeretném, hogy összeugráljon, csak felemelem a kezem, és már tudja, hogy ha nem hagyja abba pofon lesz. Szóval hidd el, hatásos, csak ne nagyot üss rá, ne érezze úgy, hogy ő most bántva van.


Egyébként az nem lehet, hogy sebes a segge, és azért nyalogatja?

2011. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem sebes neki, azt már ellenőriztem.

De akkor ez lesz a jövöben köszönöm!

2011. júl. 24. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk vidd el dokihoz, mert lehet, hogy a bűzmirigye van begyulladva, és azért nyalja sokszor.
2011. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!