Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég ennyi hely egy csivava/ta...

Elég ennyi hely egy csivava/tacskó méretű kutyának?

Figyelt kérdés
külön bejáratú szobám van ami 10 m2, az udvar kb 100m2, természetesen ki-be járhatna a szobából az udvarra ahogy a kedve tartja, sétálni is vinném amennyit kell, csak félek, hogya 10m2 kicsi neki
2011. júl. 24. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a vérmérsékletétől is függ. Nekem két törpepincserem van, az egyikkel naponta maratoni távokat kell futni, a másik egy igazi kanapé-kutya. Legszívesebben egész életében a fotelben alukálna.
2011. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nory0722 ***** válasza:
Mivel a tacskó vadászkutya,inkább a csivavát,yorkit,bischont...hasonló fajtákat ajánlanám,ami se nem vadász,se nem munkakutya. Ha naponta 2x-3x sétáltatod,elég neki. Összesen legalább 1,5 óra legyen a séta,és ha mondjuk 2x viszed,akkor kiskorától szoktasd hozzá,hogy kb ugyan abban az időben vidd. Így tudni fogja,mikor 'pöröghet',és mikor van nyugi otthon.
2011. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én valami nyugodtabb kistestű kutyára gondoltam, tacskó,mopsz, csivava, vagy valami kistestű keverék kutyára gondoltam
2011. júl. 24. 14:39
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. júl. 24. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:

A csivavát nem nagyon sorolhatnám a nyugodt kutyákhoz:'DD

Szerintem menhelyit hozz,az a leghálásabb kutya,mert kimentetted onnan:)

2011. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, csak ha pl egy foxi keveréket hozok akin nem látni, hogy az szegény kutya megőrül
2011. júl. 24. 14:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt kutyát hozz:)
2011. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a csivavát csak ajánlani tudom :)

Nekem az van és ha normálisan neveled igen nyugodt kutyák.

Most is az ölemben alszik és kijön a nagy kutyákkal,egy 18 kb-os kutya a legjobb barátja szóval ne higgy el minden históriát róluk :)

Sok sikert a kutyihoz ;)

Majd írd le , hogy melyik fajtánál döntöttél :)

2011. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat
2011. júl. 25. 19:45
 10/10 anonim válasza:
Nos én a csivavát ajánlanám mert az egésznap elvan egy panelszobában is,de azért vinni kell sétálni is:)
2011. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!