Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » írtóra szeretnék egy kutyát...

írtóra szeretnék egy kutyát csak nem lehet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 20:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet?
2011. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
szüleid nem engedik, vagy mi?
2011. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
persze én is írtóra szeretnék kutyát, de nekem sem lehet. miért? társasház, 3. emelet. ráadásul kegyetlen sok pénz. még ha menhelyes kutya is, az oltások, chip, állandó kaja, játékok. és sok idő is, legalább 10 éven keresztül. bele kell törődni hogy nem kaphatsz meg mindig mindent amit akarsz.
2011. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 hex005 válasza:
Kínai boltokban lehet kapni elemest. Azt is lehet simogatni, sétáltatni és még enni se kér......
2011. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nekem sem lehetett mert vagy veszek egy kutyát amit nem tudok eltartani normális körülmények között vagy ink nem is veszek. Mostmár van, mert van pénzem normális tápra, állatorvosra, felszerelésre stb.
2011. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
menj el egy menhelyre öntkénteskedni.
2011. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 kattata ***** válasza:
Miért szeretnél kutyát? Ha azért, hogy legyen kiről gondoskodnod, akkor a menhely a jó megoldás. Nagyon sok fajtamentő csoport van, ahol tárt karokkal várnak minden segítőt (pl a futrinka egyesületnél). Ha a szüleid aggodalmai miatt nem lehet, akkor ezen a módon megmutathatod nekik, hogy képes vagy felelősséget vállalni, rendszerességet mutatni, és te is csak tanulsz, fejlődsz ezáltal a kötelezettség által. Ha azért, mert egy kis lakásban laksz, akkor is a segítést javaslom, jelentkezhetsz sétáltatónak, ami a te egészségedet is szolgálja, hiszen jó levegőn mozogsz. Ha egy konkrét fajtaelképzelésed van, fajtakluboknál is érdeklődhetsz, hogy van-e olyan tenyésztő, aki szívesen megmutatja a kennelét, segíthetsz szocializálni, sétáltatni. Ha talpraesett vagy, millió módja van, hogy kutyázhass saját kutya nélkül is.
2011. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
sajnos nem lehet kutyám mert nem olyan lakásban lakunk. A szüleim pedig ellenzik hogy a lakásban legyen egy kutya, amit nem is csodálok. anyukám is szeretne egy kutyát, meg a hugom is. anyukámnak is volt egy kutyája, ír szetter volt, csak a születésem előtt meghalt:( egyébként meg elég sok zsebpénzem van már, akár két kutyát is tudnék tartani. köszönöm a kommenteket!
2011. júl. 25. 09:50
 9/29 A kérdező kommentje:

egyéként pedig hex nagyon vicces vagy!!!!!

Csak hogy én már nem vagyok kisbaba!!!

2011. júl. 25. 09:52
 10/29 anonim válasza:
A Bullmasztiff-ot könyörögd ki magadnak mert, kevés időt kell rá szánnod (napi 1 rövid séta, a szőre negyon rövid tehát alig kell fésülni),nem örökmozgó,egyáltalán nem harapós kutya (az enyém ráadásul nem is ugat szinte semmit). De sajnos nagyon rövidéletűek, 8 évig élnek.
2011. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!