Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak árt a cigaretta füst?

A kutyáknak árt a cigaretta füst?

Figyelt kérdés
Az én kutyám kint lakik a konyhába, ami egy szűk, zárt helység. És anyukámék ott szoktak mindig ciizni szellőztetés nélkül, persze pár óra múlva már alig lehet érezni a füstöt.. szeretném tudni, hogy ez mennyire árt egy kutyának, aki egész nap azt a levegőt szívja?=S
2009. ápr. 5. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, árt, elég sok cikket írtak erről mostanában. Ugyanúgy megbetegítheti a kutyákat és macskákat a passzív dohányzás, mint az embereket.
2009. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont most olvastam hogy a passzív dohányzás legalább annyira ártalmas a kutyának mint az embernek. Szegényre jobban oda kéne figyelni!!! Az én kutyám amúgy allergiás a cigarettafüstre (allergiatesz mutatta ki). Vagy ne cigizzenek ott vagy ne a konyhába lakjon a kutya. (Ez is milyen már...)
2009. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla hogy ott lakik, nem én döntöm el hanem a szüleim.. én a legszívesebben a szobámban csinálnék helyet neki (mert szobakutya), és fel nem tudom fogni hogy mi helye neki a konyhába..
2009. ápr. 5. 10:47
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem, miért van kutyátok, ha a konyhában lakik... Eszembe nem jutna a konyhába "zárni" a kutyámat...

Egyébként igen, árt neki...

2009. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát ezt én sem értem. Főleg egy szobakutyát, konyhában tartani... Gondolom kb akkor lát embert mikor a kedves szüleid bemennek füstölni a konyhába. Szerencsétlen kutya, az ilyentől elvennén az tuti.
2009. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez tényleg érdekes bánásmód. Szegény kutya.. Ha a szüleid azért tartják ott mert szerintük koszos és ne mászkálja össze a lakást akkor miért pont azt a helységet szemelték ki ahol főznek, esznek?? Egyébként ha így gondolkodnak nem kéne kutya..

Mellesleg igen árt, az enyémnek eleinte begyulladt tőle a szeme, azóta ritkán cigizünk a szobában, hogy ott van. Ezen kívül kértünk rá krémet az állatorvostól. A tüdejének is árt a passzív dohányzás.

2009. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Neked is árt, nemdebár? Neki is van tüdeje, és egyéb szerve. Szóval rá is káros hatással van. Egyébként szerintem se a konyhába a helye, ha szobakutyád van akkor legyen annyi felelősségérzeted, hogy nem zárod be csak a konyhába... Jó tudom szüleid nem engedik, de akkor meg minek válaszottál szobákutyát? Van rajtuk kívül sok aranyos kutya, amelyik az udvaron is tud lenni.
2009. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó oktassatok ki..

De honnan a francból tudtam volna, mikor még kertes házban laktunk, hogy anyámnak lesz egy paraszt férje, aki majd ennyire utálni fogja a kutyánkat, és így leszarja..??

2009. ápr. 5. 14:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát meg kéne beszélni a mostoha apáddal(én ezt vettem ki az utolsó üzenetedből)hogy ha így lesz továbbra is hogy a kutya a konyhában lesz álandóan akkor a kutyusnak nagyon sok baja lehet ebből és akkor lehet majd mászkálni az orvoshoz ide-oda mert valami komoly baja van szegényének.Gondolom ezt az "apád"se akarja?Ki dobni a sok pénzt?
2009. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a mostohaapukája nem szereti a kutyát, akkor nem fog rá kidobálni pénzt, ha beteg lesz...

Valahogy pedig meg kéne értetni, hogy a kutyának nem jó ez.Pl: Anyukád nem tudna segíteni nevelőapukád puhításában?

2009. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!