Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a szobakenne...

Mi a véleményetek a szobakennelről?

Figyelt kérdés

[link]


Stafinak ajánlották otthonra, lakásba, hogy ne romboljon, meg kell neki egy hely, ami az övé, és tudomásul kell vennie, hogy ha nem vagyok itthon, nincs akkora mozgástere stb.


2011. júl. 25. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ha felnő, ebből kimászik(ez kertbe való kölyökkutyának, vagy nyulnak)... ilyen kell szobába: [link]
2011. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi és nem tanulja meg ,mit szabad, mit nem , nagyon jó. Általában később is szívesen elvonulnak oda pihenni.
2011. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, a zárt ketrecre gondoltam.
2011. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem ezek a szobakennelek elég picik, ahoz hogy órákra bezárval egyen benne a kutyus...

Szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha megtudjátok oldani, hogy az egyik helység felét, vagy negyedét (pár négyzetmétert) elkülönítenétek valamilyen fém rácsszerűséggel, aminek lenne ajtaja is.

2011. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*legyen
2011. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a kutyát is megvédi, nem csak a bútorokat! (gondolj bele, ha pl. 220-as vezetéket kezd el rágcsálni...)

de nem vennék ilyen alacsony rácsot, akkor már inkább egy ketrecet.

2011. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szuper ötlet és nagymértékben megkönnyíti a kiskutya és a kutyatartó dolgát is ha jól használják!
2011. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!