Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért néz rám a kutyám miközbe...

Miért néz rám a kutyám miközben eszik?

Figyelt kérdés

Adok neki enni, eszik, és mikor rág többször is rámnéz, és csóvválja a farkát.

Mit akart ilyenkor?


2011. júl. 25. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
jóváhagyást a falkavezértől, hogy ehessen
2011. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Talán simogatást :D A macskák szoktak így csinálni :S
2011. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Megköszönte.
2011. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
figyeli,nehogy elvedd. az állatok védik a kajájukat,plusz figyelik az ellenséget. ösztön
2011. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
fél szemmel méreget hogy nem akarod-e elvenni az ételét
2011. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan viselkedik. Liheg?? Akkor jó. Nincs semmi baja akkor csak megerősítésre vár. Ha nem nyitott a szája, tehát be van csukva, akkor viszont téged néz, hogy Ez az én kajám, ne közelíts. Ez viszont rossz!!!
2011. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Leteszem a kaját, megáll előtte, és rám néz. Akkor mondom neki, hogy jól van egyél, erre elkezd enni.

majd miközben nagyban falatozik, időnként abba hagyja, és néz rám, és csóválja a farkát, szóval tök lazán, nem feszűlt.

És nem hiszem, hogy féltené, hogy elveszem,. mert volt, hogy kilökte a tápot, és oda nyúltam mellé, hogy bele dobáljam, és addig abba hagyta az evést.

2011. júl. 25. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán örül annak, hogy enni adtál neki. Enyém is szokta ezt csinálni ha nagyon éhes volt és én kitaláltam, hogy ő most enni akart, ráadásul pont főzős nap jön (azt jobban szereti mint a tápot). Olyankor még ha közelítek a tálja felé és csóvál meg amíg főzöm neki az ételt addig is ott ül és nézi ahogy főzöm meg csóvál mellé. Tudja, hogy neki készül. :)
2011. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!