Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van a kutyádnak egyedi tulajdo...

Van a kutyádnak egyedi tulajdonsága? (külső, belső)

Figyelt kérdés
Én belsőről még nem beszélhetek , mert még pici :) de a külseje szerintem egyedi :) van egy fehér fél hold forma a nyakán , amiben van két fekete pontocska:) plusz a hasán van egy "vicces" dolog... 1 fehér "fütyi" alak :D:D ( szerencse , hogy szuka :D )
2011. júl. 25. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Nekem úgy, ahogy van egyedi, hisz keverék, és azokból nem nagyon van egyforma:P Itt épp integet:) A többi képét is megnézheted, ha akarod:DD

[link]

2011. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincs az enyém egy sablonkutya.
2011. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:15


nagyon aranyos kutyu!:D

2011. júl. 25. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egyik születetten farkatlan, a másiknak meg "hibás" a színe, konkrétan én egy olyan törzskönyves kutyát ismerek rajta kívül akinek ilyen hibás színe van. A belsője is minden kutyának egyedi.
2011. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én bernim a viselkedésében egyedi :) Sokat pukizik és ha rászólok, úgy tesz mintha nem ő lett volna(nézeget lefelé):D Ha vihar van és behívjuk a házba bármit megtesz, hogy ne küldjük ki, ezért lelapulva megkeresi a legbiztonságosabb sarkot, és várja a vihar végét. :) Ha hazamegyek, leül az ajtó elé, és nyújtja a pacsikat addig ameddig meg nem fogom, be se enged :D
2011. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak már kicsi kora óta az a szokása, hogy integet. De úgy, hogy pitizik és közben... először nagyon cuki volt, meg aranyos, mások még ma is elájulnak tőle, de sajnos a kutyám megérezte hogy mennyire tetszik ez mindenkinek, így szinte mindig ezt csinálja, az engedelmességinél is szoktak ezzel gondok lenni, mert néhány feladat helyett inkább "hopizik"(integet).

De egyébként néha el is mosolyodok rajta :D

[link]

2011. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nyolc éves keverék szukám ilyen! Tudja, hogyha pitizik, akkor kér valamit. Kajánál ezt csinálta, amikor elvettük megnézni a kölykét, akkor is ezt csinálta, ha be akar jönni a házba, akkor is ezt csinálja...:DDD Kész cirkusz! *első voltam:)
2011. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jajj, az integetést az enyém is csinálja. Meg kaparja a kezem, ha akar valamit.

Na meg a dörmögés... állandóan dörmög. Van, hogy olyan viccesen jön ki, mert akkor dörmög egy nagyot, mikor valami hülyeséget beszélünk, aztén még sóhajt is egy naygot. Mindig rajtunk akar feküdni, vagy a feke, vagy a keze, lába valamije rajtunk kell legyen.

Mikor ásít visít hozzá egyet, rájátszik.

Akárki jön hozzánk örömtáncot jár neki.

Ha be va zárva úgy csipog, mint egy kismadár.

Mikor hozzáérek egyből a hátára fordul és szétteszi a lábait, hogy simogassam a hasát. Ha abbahagyom odahúzza a kezemet a macsával, hogy csináljam még.

Állandóan puszilgat.

Imádom:)

2011. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem keverék hanem drótszőrű magyar vizslám van de ő megver a szeretetért mert addig pacsizik amíg meg nem simogatom és néha ez eléggé tud fájni
2011. júl. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!