Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért elleti minden idióta...

Miért elleti minden idióta agyba-főbe a kutyáját?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már volt egypár ilyen kérdés,de ez egyszerűen nem fér a fejembe,hogy egyes "embereknek" hogy lehet ennyi esze!

Kerestem valamit ezen az oldalon,és kb. 100 olyan kérdést kiadott,hogy "a kutyám ellett 100 kiskutyát,holnap már fedeztethetem újra,mert különben beteg lesz meg hasonlók".Meg hogy az ivartalanítás baromság,meg a kutya akkor fog normálisan viselkedni,ha életében min.egyszer ellett.

Nagyon felhúzott!A sok büdös szaporító itt kérdez,aztán meg rávágja sértődötten,hogy ő bizony tenyésztő,meg törzskönyves,szűréses a kutyája,meg biztos,hogy a kicsiknek lesz gazdája.Ja,2-nek mondjuk,de mi lesz a többi 98-al? Megy a menhelyre,altatásra,vagy mi? Vagy agyonvágja egy ásóval,oszt' bele a gödörbe?

Ezt nem értem! Komolyan nem!

Nekem ivartalított,szuka kutyám van,tenyésztőtől vettem,sohasem ellett és mégis egészséges érdekes módon...

Vélemények?

Vagy ez "csak" MO.?


2011. júl. 25. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Eddig mi is szaporítók voltunk, de nem direkt. Nekünk véletlenül 5 alom 4 éven belül becsúszott (kinti kutya, és a tüzelésére az összes kan jelen volt)a most már nyolc éves szukánknak, ma reggel ivartalaníttattuk, és bánjuk, hogy nem tettük meg hamarabb. Szerencsére a kicsik gyönyörűek lettek, és elkelt mind ingyen. A kutyus most már megint aktív, egészséges, és én azt mondom, jobb később, mint soha! Ne nézzetek szaporítónak, kérlek. 13 éves vagyok, és én fizettem az ivartalanítást, illetve rendeztem az időpontot, stb. Nem vagyunk szaporítók, csak felelőtlenek, és tudjuk!
2011. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Én elsősorban nem Rád gondoltam,aki tud gondolkozni.Egyébként meg nem szertnék sértegetni senkit!

2011. júl. 25. 21:12
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Persze, megértem :)

És én is örülök, hogy sikerült lerendezni a dolgot, hisz szerintem még egy szülésbe akár bele is halhatott volna O_O

Viszont tényleg nem értem az ilyeneket :/ Mi nem direkt csináltuk, de mégis próbáltunk a legjobban kijönni belőle. De direkt nem csinálnám...kínzás lenne a szukának is, a kölykök sem biztos kerülnének jó helyre...

2011. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

már röktön azzal jösz hogy ez csak MO mennyél amcsiba ott majd nem találsz szaporítót

megértem hogy ellenzed a szaporítást de nem kell röktön rávágni hogy ez magyarország

mert ha én nem cigányozhatok ha megvernek te ne magyarozz

amugy azért szaporítja mindenki a kutyáját mert csak ugy magától nem fogja tudni hogy az nem helyes dolog és még ha szerencsés bejöhet belőle egy kis pénz is

2011. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja.A kölykök meg kevésbé szerencsésen ott döglenek meg egy gyepin.Egyre kevesebb kutya kell,főleg hogy jön most az ebadó.
2011. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Mi szoktuk tenyészteni a kutyát. És azokat amiket nem tudunk eladni azokat megtartjuk és nem öljük meg....Nem tudom miért hiszed azt hogy megölik a kiskutyákat....Igazán leírhatnád
2011. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért hiszi azt? Falun nem ivartalanítanak, szarnak bele, ha lekölykezik akkor agyonverik azt annyi. Komolyan, nem hittem hogy vannak olyanok, akiknek erről fogalmuk sincs...
2011. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is, nagyon nagyon dühös vagyok miatta. Ha látok ilyet majd szét robbanok. Nekem egyszer voltak kiskutyáim, fajtatiszták, mert sok kisgyereket hallottam hogy szeretne ilyen kutyát, amilyen nekünk van, csak a szüleiknek nincs pénzük rá, mert ez a fajta túl drága. Befedeztettem, és ingyen odaadtam az ilyen családoknak! De már bocs 1., de az én kutyám is kinti kutya, nincs ivartalanítva, mégsem lettek kölykei sosem. Ez nem kifogás hogy kinti! Olyankor be kell zárni, abba a pár hétbe nem haltok bele!! 5 alom? Az rengeteg! Nap mint nap több százezer "fölösleges" kiskutyát altatnak el sintértelepen! Ha mindenkinek csak 5 alom születne? Akkor mi lenne? Nem is téged hibáztatlak, hiszen te még gyerek vagy, erre a szüleidnek kéne odafigyelni. [keverékek]
2011. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Utolsó kettőnél a pont.Sokan azt hiszik,hogy a kutya egy gép,nem egy érző lény.Jaj,a kicsi kutya milyen édes...igen,addig amíg meg nem nő,és te már nem tudod gondozni,úgyhogy meg akarsz tőle szabadulni.

Gondolj bele:ha veled,mint emberrel "elletnének" minden évben hármas ikreket,csakhogy örökbe adhassák őket vagy belefolytsák a vízbe...

2011. aug. 4. 19:59
 10/19 anonim ***** válasza:
19:59-es kommenthez.Hátha még odatennének,hogy nyald ki a segged szar@s után!.....Miért mind az emberhez hasonlítsátok a kutyát??Ezzel az erővel mondhatnánk,hogy a pórázon vezetett,sétáltatott kutya élete milyen borzasztó.Mert ha,képzeljük csak el,minket vinnének láncon sétálni,naponta egy pár órát?......stb.
2011. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!