Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya jó szánhúzá...

Milyen fajta kutya jó szánhúzásra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
tipikusan huky, malamut, szamojéd de nekem az aussiem is elhúzza a szánkót :D ilyen kis hobby szinten
2011. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
tipikusan husky, malamut, szamojéd de nekem az aussiem is elhúzza a szánkót :D ilyen kis hobby szinten
2011. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és melyik a legmegbízhatóbb?
2011. júl. 26. 14:07
 4/14 anonim ***** válasza:
A MALAMUT & HUSKY a legmegbízhatóbb....de attól függ, hogy milyen célra? Hobby vagy olyan igazi szánhúzásra.
2011. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
tipikusan huky, malamut, szamojéd de nekem az aussiem is elhúzza a szánkót :D ilyen kis hobby szinten
2011. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hobby,de lehet,hogy később komolyabb célra kell a kutya
2011. júl. 26. 14:23
 7/14 anonim ***** válasza:

akkor husky vagy malamut de a nagy versenyeken már husky agár keverékeket használnak...ott egy fajtatiszta kutya már nem tudna nyerni...ami persze csalás de tk- hamisítás nagy üzlet a versenykutyáknál...

Alapból hosszú távra a malamut nagyon megbízható a husky viszont gyorsabb de hamarabb kifárad.

Ha érdekel a sport nézd meg a La Grande Odyssée Savoir Mont Blanc-ot mia voltunk tavaly a világ legnagyobb szánhúzó versenye 1000 km több mint 40 órás Francia országban tartják, tényleg nagy élmény :)

2011. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

elsősorban gyors kutya kell

ismertek Husky tenyésztőt az országban?Nem tudom mennyire igaz,de valahol hallottam,hogy a husky könnyen tanul.

2011. júl. 26. 14:34
 9/14 anonim ***** válasza:
sok husky tenyésztő van de szerintem ha ilyen terveid vannak akkor neked munkára és nem showra való kutya kell...felépítésükben és munkamoráljukban is mások.. persze egy show kutya is tud húzni de nyerni versenyen nem lehet velük.. [link] itt vannak a magyar kennelek...nekem a Nordica a kedvencem de tipikus show kennel
2011. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

de ha előbb valami kevésbé durva munkakutyával kezdenél hozzá a show kutyák is jók lehetnek...megtanulod mit hogy kell csinálni stb

Snowy Grove

Nordica

Sophie's Pearl

stb

2011. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!