Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spánielt lehet...

Angol cocker spánielt lehet venni Angliába? Ha igen, mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne venni? :O azt nem tudom mennyibe kerül ott egy kutya de én Angliába 1200 fontért adtam el kutyát és megkérdezték, hogy "csak annyi? " szóval gondolom egy normális tenyésztő kutyája drágább, de vigyázni kell mert Angliába is brutális nagy szaporító telepeken szokták gyártani a kiskutyákat és ott is keresni kell olyat aki normális tenyésztő.
2011. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ezt találtam:

[link]

Hogy mennyire megbízható azt nem tudom...

2011. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:15


Megmondom neked: semennyire.... Azért az árért (+szállítási költség) pont olyan kutyát kaphat, mint amiket itt az expresszen meg hasonló helyeken hirdetnek.


Kérdező: lehet, de nem lesz egyszerű menet, mert első körben azt kell bizonyítanod, hogy nem egy koszos szaporító-jelölt vagy, aminek sajnos arrafelé minket magyarokat tartanak (lássuk be, van alapja...) Ha sikerül előjegyzésbe vetetned magad egy jó kennelnél, akkor is hosszabb időt kell valószínűleg várnod és arra is számíts, hogy nem az alom legjobb kölykét fogják neked adni. Megnézik, hogy mihez kezdesz azzal, amit kaptál, és ha úgy találják, hogy "érdemes voltál a bizalmukra", másodjára már esetleg adnak egy jobbat is...

2011. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Kedves utolsó, te honnan tudod ezt ennyire biztosan? Félre ne értsd, nem kételkedek a szavadban, csak ha ennyire értesz ehhez akkor lenne még néhány kérdésem privátba, ha nem gond! Köszi előre is!

2011. júl. 26. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs import kutyám, de elég sok ismerősömnek van. Nem is spánieles vagyok, de gyanítom, ez minden fajtánál ugyanígy lehet. Azoknál a külföldi kenneleknél, az igazán jóknál, ahová már érdemes kutyáért menni, mindig sok érdeklődő van. Nem lehet csak úgy kutyát kapni, nagyon sokszor ismeretség kell, ajánló, hogy egyáltalán szóba álljanak az emberrel (külföldi tenyésztő ismerősök például). A legjobbakat az almokból mindig megtartják maguknak, akár társtulajdonban, a maradékot adják el. A kezdőknek, ismeretlenek persze ebből sem a legjobbakat, de bizonyos kenneleknél már akkor örül az ember, ha egyáltalán szóba állnak vele és egy akármilyen kutyát kap tőlük...
2011. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!