Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket kutyát válasszam?

Melyiket kutyát válasszam?

Figyelt kérdés

szeretnék egy kutyust örökbefogadni igazából a beagleért élek halok imádom őket:)


[link]

[link]

[link]


2011. júl. 26. 16:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek meik a legaranyosabb? és esetleg ismertek ilyesmi oldalakat ahol árva kutyákat lehet örökbefogadni?
2011. júl. 26. 16:10
 2/22 anonim ***** válasza:
szerintem az elsőt, mert ő sintértelepen van, a másik kettő pedig menhelyen...
2011. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
mindegyik kutya egyformán édes és aranyos, és mindegyik szerető társad lesz, mert gondolom elég nagy megprobáltatásokon mehettek keresztül,és majd figyeld meg egy idő után nagyon hálásak lesznek neked a sok szeretetért amit majd kapnak tőled:)
2011. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

mindkét választ köszönöm

amugy mivel rosszab egy sintértelep mint egy menhely? tudom h rosszab de miért és mivel?

2011. júl. 26. 16:15
 5/22 anonim ***** válasza:

első vagyok

a sintér azért rosszabb, mert ott egy idő után (ami nem hosszú) elaltatják a kutyákat, a menhelyen pedig nem.

2011. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
azt tudom de mondjuk a tartási körülmények is rosszabak?
2011. júl. 26. 16:19
 7/22 anonim ***** válasza:
Gondolom ott rosszabb ellátást kapnak
2011. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

megint első

igen, az ellátás is rosszabb, nemigen viszik ki őket sétálni, simogatni, játszani, a menhelyeken pedig igen.

2011. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

uhhf:SS jó kérdés.

talán az elsőt mert tényleg rosszabb helyen van.

de a 2.az már öreg és őt már nemhinném hogy annyira szeretnék elvinni.szóval talán életet mentenél azzal.!

a 3.őt tuti elviszik szívesen.nagyon ari mint a többi.de neki már nincs olyan rossz helye és biztosan pályáznak többen is rá,ha nem is sokan.

2011. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
ja és a 2.on tisztán látszik hogy nagyon vágyik már egy szerető gazdira:S. nem lehetne hogy kettőt fogadj örökbe?:))
2011. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!