Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kan kutya menni idő alatt...

Egy kan kutya menni idő alatt képes megtermékenyíteni egy nőstényt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy r.ohadt keverék d.ög a környékünkön aki egész nap ki be járkálhat a gazdái felügyelete nélkül.Ez még talán oké lenne,viszont nem ivartalanították a felelőtlen eszetlen id.ióták(elnézést,bar.omira felidegesített az eset). A lényeg,hogy az én fajtiszta gyönyörű kutyámmal ,,ki akart kezdeni".Úgy futottam mint még soha,10-15 mp-nél nem tarthatott tovább.Ennyi idő alatt meg tudta termékenyíteni a kutyámat?Talán bután hangozhat a kérdés,de nem tudom,hogy megy ez a kutyáknál. Tegnap előtt kezdődött,ez a kis rühes bejött az udvarunkba.Igen,a kis ro.hadék lehúzta a kilincset. -.- 3 kutyám van,úgy hogy nem vagyok biztos benne,hogy akkor is felcsinálta volna a Goldenemet.Meg azt hiszem 5 percnél nem lehetett tovább bent.Szerintetek ha visszajár és még mindig próbálja kinyitni a kaput,akkor nem termékenyítette meg és nagyon megszeretné? A másik amitől még rohadtul felmegy bennem a pumpa,hogy emiatt a korcs miatt már a kaput se lehet nyitva hagyni 5 percre se. Áhhh. :\\

13/L


2011. júl. 26. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
Amúgy abban is kételkedem hogy betalált,de hát nem tudom. :\
2011. júl. 26. 19:43
 2/63 anonim ***** válasza:
Gratulálok..
2011. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
A másik meg,hogy én vagy a szüleim beszélek a gazdájukkal.Ha ők nem tesznek semmit mit lehet tenni?Az biztos,hogy ha én fogok beszélni velük ott ordibálás lesz,ezesetben nagyon nem fog érdekelni,hogy hogyan kell viselkedni a felnőttekkel,főleg,hogy ilyen felelőtlenek.Én esküszöm,ha még egyszer a kezeim közé kerül az a kis korcs jól megrugdosom.Kutyaimádó vagyok,de ő az első kutya akit rettenetesen megutáltam. Uhh. :@@
2011. júl. 26. 19:46
 4/63 anonim ***** válasza:
67%
és te miért nem ivartalaníttattad a tiéd? akkor nem járkálna be hozzá...amúgy simán megvannak a kölkök már, úgyhogy ideje vinni a dokihoz a kutyád ivartalaníttatásra
2011. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
32%
De kislány te mit keménykedsz itt?:D Minek való neked kutya őszintén? Hogy merészelsz így beszélni egy állatról akinek a gazdája tehet az egészről, egy állatról beszélsz nem valami dögről, ő mit tehet a gazdája miatt. Gondolkozzál már, és ivartalanítsd a te dögödet.
2011. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

1 jelenleg nem engedhetjük meg magunknak 2 akarunk még kölyköket,csak nem ettől a korcstól 3 azthiszem ez közel sem az én hibám,inkább a gazdájuké.


Amúgy bután fogalmaztam,szóval azért jár még mindig vissze mert nem sikerült neki...?

2011. júl. 26. 19:50
 7/63 A kérdező kommentje:
Nem keménykedek,csak 15 perce történt az eset és nagyon felidegesített.És NEM ivartalaníttatom a dögömet,mert AKARUNK KÖLYKÖKET! Chö.Majd pont én ivartalaníttatom az enyémet.Na persze.Bújjál már el.Az én kutyámat legalább nem engedem ki felügyelet nélkül...Nem nekem kell ivartalaníttatni hanem a másik gazdáknak. -.-
2011. júl. 26. 19:52
 8/63 anonim ***** válasza:
66%
tk-s, tenyészszemlés, eü szűrt kutyád van? minimális ismereteid nincsenek a kutyák szaporodásáról és kölyköket akarsz, pedig nincs 15ezretek egy ivartalanításra sem...felelőtlen roh.adék szaporító vagy, nem más...
2011. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
47%
Én nem a csajt akarom védeni, de egész véletlenül nem az a r*hadék aki kiengedi a kutyáját, hogy menjen ahova akar, mondván hogy kan, nem ő fog vemhesülni, veszélyeztetve a kutya, és más emberek, kutyák épségét ezáltal?
2011. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
51%
nem, az a r.ohadék, aki ilyen hangnemben beszél, meg a kutyát bántaná, holott ő semmivel sem felelősségteljesebb állattartó, mint a másik...
2011. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!