Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. s lene 3 kérdésem a...

S. O. s lene 3 kérdésem a yorkshire kutyámrol Böv lent?

Figyelt kérdés

indig piszkos a tálja mit csináljak?mindig mosom a tálját de ugy néz ki mindennap mint ha 2 hetente mosám.másik 2 kérdésem: hogy szoktassam szobatisztaságra?

mit csináéljak ha elviszem kozetikushoz de agressziv?.ráteszik a szájkosaratde akkor se tudja megnyirni a kutyát. akkor is megakarja harapni a kozmetikust.


2011. júl. 26. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha minden eves utan mosod mitol piszkos?

Ha olyan a mintaja, vagy anyagja akkor csereld le...

A kutya nincs megnevelve, vigyetek kutyasuliba, de a kerdesed alapjan null hozzaertes tehat neki kellene ugrani nehany kutyas konyvnek, pl. Jan Fennel!

2011. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tálat nem értem.. de nálunk alap, hogy minden kajálás után a kajástálat elmossuk..

Nem tudom mennyi idős a kutya,és mennyit van egyedül, illetve mennyit és mikor viszitek le, de szobatisztaság terén például ha szőnyegre piszkít, szedd fel őket (nem az egész szobásokra gondolok), vagy próbáld az etetést úgy igazítani, hogy ha este adsz neki, akkor reggel elvégzi a dolgát, és akkor nap közben nem lesz semmi. Vagy ha például az van, hogy egy adott időpont körül mindig kaksi van, akkor vidd le egy órával előbb, és várd meg, míg lent el nem végzi a dolgát.

A kozmetikus nevelés kérdése. Sok kutya nem szereti, de ha te azt mondod, hogy megbízhat benne, akkor annak úgy kell lennie, és nincs helye hisztinek! Olvasd el, nekem sok mindenben segített: [link]

2011. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

A kozmetikustól általában félnek a kutyák, hisz egy tök idegen ember matat rajtuk berregő és éles dolgokkal... én is félnék :D


a szobatisztaság már nehéz eset... Nekünk is van Yorkienk és hát... elég annyit mondani, hogy a házat naponta kell felmosni. Mivel - benne is van a nevében - terrier féle, ezért hajlamos arra, hogy iszonyatosan önfejű legyen.

2011. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. voltam


még annyit kipróbálhatsz, h kozmetikus előtt nagy/fárasztó séta! ez a yorkiknál hamar véghezvihető! így nem lesz sok ereje a kozmetikussal is "bajlódni" :)

2011. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy önfejűek, annyit jelent, hogy egy tapasztalatlan, engedékeny, kutyáját nem kutyaként kezelő gazdi fejére könnyen ránőhetnek. ;)

A második válaszoló nagyon jól leírta, mit tegyél.

Egy kutyaiskolát mindenképpen keressetek fel!

2011. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!