Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá az anyukámat...

Hogyan vegyem rá az anyukámat hogy megvegyem a csivavát?

Figyelt kérdés

Össze gyüjtöttem elég pénzt és szeretnék venni egy csivavát de anyukám nem szeretné... (szó sincs arról hogy táskában akarnám hordozni meg ilyenek)

Hogyan vegyem rá az anyukámat hogy megvegyem?


2011. júl. 27. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem mondd meg hogy amíg a saját pénzedből veszed,gondozod,eteted addig engedje meg.majd amikor az lesz hogy neki kell etetni,takarítani,törődni vele akkor majd eladhatjátok.de nem hiszem hogy ez meg fog történni :)
2011. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha nála laksz, az ő lakásában ő dönti el, milyen állat költözhet/nem költözhet be.


Ettől függetlenül leülni beszélni róla lehet, ha látja, hogy felelősen gondolkodsz, akkor talán megengedi.

2011. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy a csivavára összegyűjtöttél elég pénzt, de a kajára, oltásokra, esetleges hirtelen orvosi számlákra is van pénzed? Kutyaiskolára? Felkelsz reggel egy-két órával hamarabb, hogy elvidd sétálni?

Na meg ez egy szobakutya, és agresszív egy példány, kutyaszerető vagyok, de én se engednék be egy csivavát a lakásomba szívesen. :D Nincs velük jó tapasztalatom. Lehet anyud is így van vele.

2011. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok tehát együtt élek vele


ööö igen olvasgattam a kérdéseket és sokan írták hogy nem agresszív kutya ha iskolába járatjuk...

Tegnap ezt olvastam: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2033678-a-csi..

és nekem ebből az jött le hogy csak akkor hogy ha nincsenek megnevelve...

2011. júl. 27. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!