Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mitől lehet az,...

Szerintetek mitől lehet az, hogy a menhelyi szuka kutyák szinte mind felemelt lábbal pisilnek?

Figyelt kérdés
Önkéntes vagyok egy menhelyen, így volt alkalmam megfigyelni. Van amelyik teljesen ugyanúgy pisil mint egy kan, van amelyik azért guggol félig de közben emeli is a lábát, alig akad olyan szuka amelyik rendesen szuka módra pisilne.
2011. júl. 27. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom..:) de nagyon rendes vagy h menhelyen vagy önkéntes!!!:)
2011. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eltanulta a fiú kutyáktól!
2011. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bocsi de lehet hogy félrenézted vagy ha nem akkor azért h ne folyjon a lábukra ....
2011. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
off de kérhetnék tőled pár tanácsot? írnál rám egy privit? szeretnék örökbefogadni és nemtudom hogy mennek a dolgok
2011. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, engem is érdekel. az én kutyám nem menhelyi, de szuka, és úgy pisil, hogy leguggol és felemeli az egyik hátsó lábát.

De ez csak jelölő pisinél van, rövid csurgatáskor. Amikor kiereszti az egészet, tehát normálisan pisil, akkor szuka módra guggol.

2011. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
dominálnak a többi kutyának, viszont ha pl úgy pisil így, vagy akárhogy hogy hívod, és miközben odamegy hozzád, akkor ez neked szól, ez 100% kutyasuliban is ezt mondják, meg, meg mindenhol :D
2011. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
magyarán a felsőbbrendűséget fejezi ki ezzel, utolsó voltam
2011. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is valami dominancia dologra gyanakodtam, mindig vannak más kutyák is kint az udvaron szóval a többiek előtt csinálják.
2011. júl. 27. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
az a lényeg, ha hívod magadhoz, akkor egyenesen hozzád menjen, és közbe ne pisiljen, főleg ne emelt lábbal :D
2011. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én menhelyi kutyám is felemelt lábbal guggolva pisil. Én is furának tartom, és úgy gondolom hogy az enyém azért csinálja mert a nemi szerve két oldalán hosszú a szőr és zavarja ha pisis lesz a szőre.
2011. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!