Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek a fiamnak?

Milyen kutyát vegyek a fiamnak?

Figyelt kérdés
A fiam 10. szülinapjára ígértünk neki egy kis kutyát de nem tudjuk milyen fajtát válaszunk neki. Ne legyen túl nagy testű és hosszú szőrű! Segítsetek!!!
2011. júl. 27. 19:43
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Ha első kutyának lesz jó ötlet a labrador, bár elég nagy. A beagle-t semmi esetre sem ajánlom mert roppant makacs, nagyon nehéz nevelni. Semmilyen terriert sem, mert ugyanez rájuk is igaz. Esetleg tényleg nézhettek valami kölyökkutyát menhelyről, mindig vannak kölykök, nagyjából meg tudják mondani mekkora lesz, így nem kerül olyan sokba és a keverékek általában strapabíróbbak is.
2011. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

szia!


Őrző-védőt, terriert egyáltalán ne! Még a német juhász is túl agresszív ilyen korban, akár mit is mondanak róla.

Beagle sem túl jó választás!


Nekem angol cocker spánielt vettek anyáék 12 éves koromban, 15 évet élt velem. A legjobb választás volt, ami csak lehetett! Esetleg a hosszú szőr lehet akadály. Tacskó sok gyereknek van mifelénk.

2011. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Meg kérdeztem ezeket amit irtatok 1ik se jó mind1ikre van kifogása az 1ik csajos a másik kicsi stb stb kitalálta hogy neki férfias kutya kell:@
2011. júl. 27. 20:27
 14/40 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismét én :)) Annyit akarok még írni, hogy labradort akkor vegyél, ha valaki felnőtt a családból tud vele foglalkozni! Főleg a láb mellett séta fontos nagyon!

Ugyanis a labi nagyon erős. Simán elránt egy 10 éves gyereket. 2 ismerősöm is van, aki azért nem hordja sétálni a labradorját, mert már nagy, izgága, és nem bír vele!

A labrador csak akkor nyugodt, ha nagyon meg van nevelve! Anélkül egy nagy ugrálós maci lesz, akit bezárva kell tartani. (ismerősömnél ketrecben van, mert felborítja a gyereket :( )

2011. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
A labradorra azt mondja hogy:minden gyereknek az van és ő nem akar. az lesz a vége ha sokat variál hogy nem kap semmilyent
2011. júl. 27. 20:39
 16/40 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit el van kényeztetve...bocsi :S Más gyerek örülne ha kutyát kaphatna...ha ennyire válogat nem biztos, hogy foglalkozna/játszana is a kutyával max felvágna vele vagy le se sz.rná...:S gondold meg hogy tényleg akarsz-e neki kutyát venni.
2011. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Nekem is az az érzésem ez alapján, hogy tényleg inkább magadnak veszel kutyát ha kutyát veszel...vagyis te fogsz vele foglalkozni.

Én annak idején 7-8 évesen nagyon szerettem volna kutyát, abszolút bármilyen kutyát. De ha ennyire válogat, úgy tűnik mintha nem is szeretné a kutyákat önmagukért hanem tényleg csak felvágásnak kell.

2011. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Amerikai staffordshire terrier? Az tényleg férfias. Én 12 éves vagyok, stafiaink vannak, és egyáltalán nem nehezen kezelhetőek. annyai az egész, hogy sokat kell simizni őket, foglalkozni velük, és kezesek lesznek. Ha kérdésed van, akkor e-mailozz
2011. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
10 évesnek semmiféleképp nem ajánlok amstaffot, főleg ha csak ő neveli.
2011. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
Menhelyről miért nem szeretne kutyát?
2011. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!