Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy májkréme...

A kutyám megevett egy májkrémes tasakot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik Beagle kutyám (amíg egy pillanatra mentem ki a konyhából) megette az asztalról a májkrémes tasakot, ami műanyagból készült. Kérdésem az, hogy minden esetben beteg lesz a kutyám? Vagy lehet, hogy szerencsés lesz és az ürítés folyamán távozik belőle? A negatív hozzászólásoktól kíméljetek, hogy miért hagytam az asztalon, ill. hogy miért nem tanítottam meg a kutyámat arra, hogy ne "lopkodjon" az asztalról. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 27. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ma már ne kapjon vacsorát:D

régen nekem is megette a kutyám véletlenül a parizelnek a nejlon borítását de különösebben baja nem lett tőle

2011. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is evett ilyet, kihányta, eltakarítottam előle. Gyakorolni kell vele mit szabad meg ennie és mit nem.
2011. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm kutyája a sapkát ette meg : DD
2011. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok a kutyám ugy ette meg a parizeé csomagolását hogy a felvágottat megette és még rajta volt max evett vagy 4 szeletet nem egy egész csomagot vagy sapit
2011. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ne aggódj... majd ki kakilja, roszabb esetben ki hányja...
2011. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Az én kutyám egyszer megevett fél zacskó főtt rizst zacskóval együtt. Odaraktam elé, azt hittem, kinyalogatja, de megette a zacskót is. Ez úgy 5 éve lehetett, de még most is él.
2011. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Megnyugodtam! ^^
2011. júl. 27. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem anyu kirakta a terszra olvadni a húst zacskóban, és a vizslánk megette zacskóstul. Másnap (bocsánat) de fosott egy hatalmasat pont láttam hogy fos-puki-fos-zacskó-fos-. :D

Úgyhogy szerencsére kiürült magától. Azért figyeld a kutyust, és a kakiját is!

2011. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja.:D Az én kutyám a kukából lopta ki már 2x is a fém májkrémes dobozt, gyorsan elvettem tőle, nehogy kivágja a száját vele.(Y)
2011. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!