Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gond ha a yorkimnak nem lesz...

Gond ha a yorkimnak nem lesz földig érö szöre?

Figyelt kérdés
Lesz yorkshire terrier kiskutyám,és nem szeretném földig éröre hagyni a szörét.Mindig le nyíratnám(nem túl rövidre)de nem hagynám olyan hosszúra... Vélemény?
2011. júl. 27. 19:52
 1/5 anonim válasza:
engem nem zavar
2011. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is yorkim van :)

Mini, most lett 1 kg, másfél éves. De így sincs kedvem fésülni xD Szinte kopaszra le van neki vágva. Tényleg pár milis, de szép, erős színű szőre van, szóval szebben néz ki, mint amikor hosszú szőre volt :) nyáron még praktikusabb is.

2011. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj. :) Nekem Bichon Havanese 8 hetes kutyám van. És az enyémnek sem lesz hosszú szőre.
2011. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, ha nem látszik a lába az ilyen kis ebeknek. Nyugodtan legyen sportos frizurája, de ne egy kopaszkutya kinézetű legyen.
2011. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Èn is úgy gondoltam,hogy nem kopaszra.. :) Biztos cukii a kutyitok. =)
2011. júl. 27. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!