Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viszket? A bolha, vagy...

Miért viszket? A bolha, vagy a csípés miatt?

Figyelt kérdés
6 hetes törpe schnauzer kiskutyámat hétfőn hoztuk el az anyjától.Nagyon vakarózott amikor hazaértünk,szerdán vettem neki exspot-ot.Rátettem az egészet,bár egy kicsi ment a szőrére is mert nagyon ficánkolt.Este még mindig borzasztóan vakarta.Mennyi idő amíg felszívódik?Mennyi idő után várhatok javulást?Elképzelhető hogy már csak a bolhacsípést vakarja?Segítsetek! KÖszönöm! Egy aggódó kutyagazdi.
2011. júl. 27. 20:27
 1/3 anonim válasza:
Alapból is a bolha csípés viszket nem az, hogy bolhája van. Am gondolom rávan írva a szerre hogy mennyi idő múlva várható javulás.
2011. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos rajta,mert nem a 6-os csomagot vettem,hanem csak egy fiolával,amin semmi nincs,csak a neve. :( De köszönöm a válaszodat!
2011. júl. 28. 05:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne várj azonnali hatást, nemsokára biztos hatni fog. Még javasolni tudom hogy vegyél bolhafésűt és azzal fésüld át.

(Amúgy megjegyezném hogy kicsit korán hoztátok el a kutyát, még várni kellett volna min. 1 hetet.)

2011. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!