Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta amelyik...

Melyik az a kutyafajta amelyiktől féltek?

Figyelt kérdés
Tehát pl ugy nézki hogy nem mered megsimogatni se,vagy éjszaka azért nem találkoznál vele:DD
2011. júl. 27. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

csivava:D valamelyik testüregembe bemászik:D

amugy nem fajtától függ láccik a kutyán hogy odamenjek vagy ne

2011. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak a rottweilerrel van rossz élményem, tőle tartok egy picit, de egy havernak is rotija van, és mikor megyek hozzá, akkor az a kutya egy szeretetbombává válik.Amugy nekem is staffim van, ismerem a kemény ebeket. Én is az ilyen kiszámíthatatlan fityfasz "macskutyáktól" félek.
2011. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
NINCS olyan amitől félek.
2011. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nálam sem fajtafüggő, igazából nincs olyan kutyaFAJTA, amitől félnék, max. konkrét egyed.
2011. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
tacskó...de komolyan. Kiskoromban megkergetett egy, azóta nem merek a közelükbe menni. De tényleg nem fajtától függ, ha meglátok egy idegen kutyát a közelembe és nincs ott a gazdája, rögtön ledermedek és póker arccal próbálok eltiplizni, úgy hogy közben rá se nézek és úgy teszek mintha nem látnám :'D vicces látvány, de ez van :DDD
2011. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mindegyik közepes-nagy testűvel elővigyázatos vagyok, viszont konkrétan egyiktől sem félek.
2011. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én a kaukázusitól félek. De megvan rá az okom, szomszéd olyan kutyákat tart és nem tartja őket kordában!
2011. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
semelyiktől, pedig már volt pár rossz élményem. inkább konkrét egyedtől, ahogy előttem írták. :D
2011. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyikben sem bízom 100%-osan,ösztönökkel rendelkező állat, melynek ősei vadon élő állatok voltak.Akármennyire jól nevelt ill. okított kutyáról legyen is szó.
2011. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nincs fajta amitől félnék de egy nagyobb kutyához óvatosabban közeledek
2011. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!