Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ismerősöm kutyája mindig a...

Jó ismerősöm kutyája mindig a szoknyám alá akar bújni és nyalogatni akar, már nem megyek oda, mert én ezt nem tudom elfogadni. Ő azt mondja ez természetes reakciója a kutyának (nőstény). Valóban az, és csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Ismerősöm egyedülálló,csak az állatainak él,kutyájával egy ágyban alusznak,saját kanalával eteti,mindent megenged neki. Pl. a kutya sokszor "játékból " úgy megharapja,hogy üvölt fájdalmában,de akkor is mindent megenged neki,a nem szabad szót nem szabad a kutya előtt kiejteni,mert szerinte azzal a lelkivilágába taposunk.
2009. ápr. 6. 15:52
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ez hülyeség.Nekünk csak nőstény kutyáink voltak,de egyik sem csinált ilyet. Szerintem saját kéjenckedésére használja az ebet és ezért megy a te lábad közé is nyalogatni. Ez biztos nem normális a gazdi részéről!
2009. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Esküszöm nekem is egyből ez jutott az eszembe. Perverz gondolat, de lehet benne valami. Nekem is számtalan nőstény kutyám volt és van is és egyiknél sem tapasztaltam ilyen reakciót! Nem látod rosszul a helyzetet, szerintem hanyagold a hozzá menetelt, de attól még hogy neki ferde hajlamai vannak még maradhat a barátod.
2009. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy ezt mondjátok,mert már arra gondoltam,én látom rosszul a helyzetet.Velem sem fordult elő más ismerőseim kutyáival.
2009. ápr. 6. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tapasztalatam még ilyet, pedig hétvégenként 30-60 kutya társaságában is szoktam lenni. Fura...
2009. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!