Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok? Ha egy kutyát...

Mit gondoltok? Ha egy kutyát elválasztanak az anyjától, akkor 1 év múlva egyáltalán nem ismerik fel egymást?

Figyelt kérdés
Szagról sem? Vadidegenek lesznek egymásnak?
2011. júl. 28. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem ismerik fel egymást.
2011. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Úgy mint bármely más ismerős kutyát lehet, hogy mesgismerik egymást, de a rokoni kötelékről biztosan nincs fogalmuk. Meg azán vajon te felismered azokat a jeleket, amiből látszik, hogy ők felismerték egymást? :) Ne egyszerű!
2011. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem felismerik :) A kutyák jól emlékeznek a szagokra.
2011. júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval ezt biztosan nem lehet tudni, igaz? Én is csak max. a szaguk miatt gondolnám.Mondjuk, ha esetleg agresszív lenne az egymással szemben tanusított viselkedésük, akkor úgy gondolnám, hogy nem ismerik fel egymást. Bár, az sem lenne biztos, ha örülnének egymásnak, szagolgatnák egymást, hogy tudják, ő anya, és fia.
2011. júl. 28. 10:22
 5/7 compactegon ***** válasza:
100%
pont ezen gondolkodtam, mert össze akarom hozni a kutyámat a tesójával. aztán majd kiderül, mert mindkettő amstaff és szuka. én is kíváncsi vagyok, bár szerintem az alomból származók szagát sem felejtik el a kutyák.
2011. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én meg megakarom mutatni a kutyámat a srácnak, akitől hoztam, de ott él az apja, anyja a kutyának. Lehet bunyó lesz belőle. Az enyém cseppet sem harcias mondjuk. Csak játékos, de nagyon.

Majd meséld el, mi volt!

2011. júl. 28. 10:38
 7/7 compactegon ***** válasza:
mindenképp, bár nem tudom mikor kerül rá sor (mi pesten, ő szombathelyen) :)
2011. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!