Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés

lehet kicsi, vagy közepes testű

lehessen könnyen tanítani :D

És ne nyáladzon :))

Karácsony-ra szeretnék venni a feleségemnek :)


2011. júl. 28. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Palota pincsit.
2011. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagy testű, de én a Rodéziai Ridge Back

és 1200 Négyzetméteren jó neki?

És barátságos?

2011. júl. 28. 09:39
 3/11 anonim ***** válasza:
mennyi időtök van rá naponta? akartok-e vele kiállításra járni vagy sportolni? kinti kutya-benti kutya lenne? van már kutyás tapasztalatotok? hosszú vagy rövid szőrű kutya tetszik jobban? álló fülű vagy lógó? vadászkutyák jelleme jön be jobban, a juhászkutyáké, vagy esetleg a terriereké? szempont az, hogy házőrző legyen vagy legalább "annak látszó" megjelenésű? mennyit szántok a beszerzésére pénzben?
2011. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a Ridgeback mozgásigényes fajta, és főleg a kanok elég önfejűek tudnak lenni. ha van már kutyás tapasztalatotok és/vagy elvinnétek suliba (biztos ami tuti alapon), akkor nem volna rossz választás.
2011. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Futni, Sportolni vinném őt. Volt Rottweiler-ünk,Spánielünk palotapincsink, is :D

Meg törpe toy uszkárunk van most és ez a két kutya ellenne együtt? Suliba nem hiszem, hogy vinnénk. Inkább otthon tanítanánk

2011. júl. 28. 09:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Ridgeback jó választás lenne,főleg ha ekkora helyen van.
2011. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

cocker spániel

máltai selyemkutya

francia bulldog

boston terrier

shih tzu

mopsz


de mit szólnál egy menhelyről kihozott kutyához? Sokszor azok hálásabbak mindenkinél... és megmentessz vele egy életet. és ha valóban kutyaszeretők vagytok, akkor teljesen mindegy, hogy keverék, vagy fajtatiszta, ugyanúgy szeretitek.

2011. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is szerettem volna egy afrikai oroszlánkutyát, de nagy mozgásigényű és a kert mellett is el kéne vinni +több órás sétákra. (intenzív futás) és ahogy az előző mondta makacsok. Jobban meg kéne határoznod, hogy milyen kutyát szeretnél.

pl:

-rövid szőrű

-170 cm-es

-szereti a gyerekeket

-jó házörző

-könnyen taníthatő

-átlagos mozgásigényű

valahogy így kéne meghatároznod vagy meghatároznotok hogy milyen kutyát szeretnétek.

2011. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

inkább udvarba tartanám. úgyhogy inkább házőrző

kicsi, közepes, vagy nagytestű

Futni, sétálni naponta járnék vele.

rövidszőrű

2011. júl. 28. 10:07
 10/11 A kérdező kommentje:
csak nemtudom, hogy ellenének-e a kiskutyával
2011. júl. 28. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!