Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel érvelhetnék? (Kérdésed...

Mivel érvelhetnék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A kutyám nem szereti a tápot, de még van vagy 5 kiló amit el kéne fogyasztania. Az etetéssel is voltak problémáim, de már vagy 3 hete úgy csinálom hogy napi 2x adok neki 10-15 percre. Általában 3 naponta eszi meg a napi fél adagjét és már nagyon vékony.

Erre mondták a szüleim hogy adjunk neki maradékot, de akkor sose fog elfogyni a táp. Erre jött a mások "megoldás" hogy keverjük olyan táppal amit szeret. De akkor meg kiválogatja. Szóval semmi se jó. És ekkor elkezte apám mondani hogy hát ő fizeti a kutyatápot meg a kutyasulit és hogy ő nem akarja többet kidobni a maradékot meg hogy adjunk neki Pedigree-t. Ezen akadtam ki a legjobban... Ezután elkezdte mondani, hogy régen a kutyák láncon voltak és semmi húst nem kaptak, nem foglalkoztak velük ennyit...

Remélem értitek. Mit mondjak neki?


2011. júl. 28. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire nem eszik a kutya akkor doki...az a legegyszerűbb az ö gondja is meg oldódik meg akkor ti sem civakodtok,és itt igazából szegény kutyuson van a hangsúly!szerintem ha továbbra sem eszik mindenképp vidd el orvoshoz,mer ki tudja akár valami emésztési gondjai is lehetnek..
2011. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régen? Nem tudom hol élt, de dédmamáméknál mindig is rendesen voltak tartva a kutyák, nem láncon, húst kaptak, a konyhába és a nappaliba is bemehettek. Pedig nem kiskutyák voltak, mindig is rottweilereket tartottak.


Érdekes, hogy a kutyád nem akarja elfogadni az ételt. Megmozgatod előtte rendesen? 3 órás rohangálás után sem akar enni? Nincsen semmi betegsége? Falkavezérség rendben van? Mert olyan is van, hogy egy kutya nem fogad el "akárkitől" ételt.. Kutya, azt kap amit eszik, ezt ne felejtsd el. Ne akarj mindenáron a kedvében járni.

2011. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. (Esetleg a szüleidtől nem kap egykét szelet párizsit, sajtot titokban?)
2011. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem, hogy nem. Sokszor kérdezik hogy kiadhatják-e ezt meg azt neki de mindig mondom hogy nem.

A jutalomfalatot (virsli, sajt) mindig elfogadja.

A falkavezérség... annyira nem necces, dolgozunk rajta.

2011. júl. 28. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!