Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom már 2 napja nagyon...

P.szandi kérdése:

A kutyusom már 2 napja nagyon köhög. Mit adjak neki? tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tanács: állatorvos
2011. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
tudjuk, felétek sincs 100 km-e körzetben állatorvos / nem megy házhoz a doki, te meg nyaktól lefelé béna vagy / doki hónapokig szabadságon van, nincs helyettese / nincs autó, busz, vonat, kerékpár, cipő a gyalogláshoz / olyan szegények vagytok, hogy még a kutya is koldulásból él
2011. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Voltunk már de nem adott neki semmit.ez a baj!
2011. júl. 28. 12:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Második.ezt a beszédet én senkitől nem türöm el.gondolom te is ilyen 10éves lehetsz,ha meg nem kezeltesd magad mert agyilag 0 vagy!remélem érthetö voltam!
2011. júl. 28. 12:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem csinált semmit? Nem is mondott semmit? Remélem nem is fizettél semmit.
2011. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vidd másik orvoshoz (első voltam) Ha köhög, annak oka van.
2011. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Annyi volt tegnap bementünk délelőtt,megkérdezte mi a baja,mondtam neki h köhög.erre ö azt válaszolta h neki vannak más"betegei"ami súlyosabb kúráljam én házilag!
2011. júl. 28. 12:26
 8/12 anonim ***** válasza:

"Annyi volt tegnap bementünk délelőtt,megkérdezte mi a baja,mondtam neki h köhög.erre ö azt válaszolta h neki vannak más"betegei"ami súlyosabb kúráljam én házilag!"


magyarul nem voltál állatorvosnál, csak egy hentesnél


amúgy meg második vagyok és ne tűrd el, izé, mit is?



vidd el a kutyádat állatorvoshoz, mert látatlanban még egy állatorvos professzor sem fogja neked megmondani, mit csinálj a kutyáddal, pláne nem a GYK olvasói


amúgy meg a felelős állattartás ott kezdődik, hogy orvoshoz viszed az állatot, ha beteg és min. ragaszkodsz hozzá, hogy megvizsgálják...vagy ha nem teszi a doki, akkor elviszed másikhoz....



amúgy meg baromira unom az ilyen kérdéseket, ha az én állatkáim betegek, én megyek a dokihoz vele, addig, amíg meg nem gyógyul, mert ez a természetes, nem az, hogy itt kérdezősködsz róla, hogy mit adj neki...pláne, az nem normális, ha be is adsz neki valamit esetleg egy itteni beírás alapján...

2011. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Probald a landzsas utifu szirupot,...meg kamilla teat.De tenyleg el kellene vidd mas orvoshoz,mert lehet kennelkohoges,de egyeb is.
2011. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elobbi vagyok,megszakadt az iras.A kennelkohoges altalban konnyeden kezelheto,de ha gyenge a kutyu inmunrendszere,akkor hosszan is eltarthat,nekunk is igy volt,rengeteg mindent javasolt a doki,es nem akart mulni,nehezen gyogyult meg,ugyhogy ne hanyagold,akar kennelkohoges,akar egyeb,nem szabad elhanyagolni.Lehet mar kell antibiotikum is.
2011. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!