Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Ceaser...

Mi a véleményetek a Ceaser Millan új könyvéről? (a kutyadoki)

Figyelt kérdés
Olvasta már valaki? Mi a véleményetek róla? : )
2011. júl. 28. 14:10
 1/5 anonim válasza:
Még nem olvastam, de maga a csávó kicsit stikkesnek tűnik és a műsora szerinteem kicsit őő kamu. Hét perc alatt még ő sem tudhat teljesen átnevelni egy kutyát... am Mi a könyv címe?
2011. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvastam. Szerintem nagyon jó. És a két perc alatt megnevelés az össze vágás miatt van, de amúgy meg tényleg azonnal használ. Viszont a rögződés miatt mindig hagy házi feladatot a gazdiknak.
2011. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi : ) most kezdem olvasni
2011. júl. 28. 17:35
 4/5 A kérdező kommentje:
a csodálatos kutyadoki. asszem ez a címe is
2011. júl. 28. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem biztos jó.. én a műsorából rengeteget tanultam amit a kutyámon is kipróbáltam és a változás az nagyon nagy..eddig agresszív és bizonytalan volt az idegen kutyákkal ha meglátott egyet 100 m -ről már neki akart menni hámról nyakörvre váltottam és a műsorban látott dolgokat csináltam itthon és a sétáknál és 1 hónap alatt is rengeteget változott 2 éve nézem a műsort és a kutyámat már nyugodtan oda engedhetem a többi kutyához néha kell a bökdösés hogy kizökentesem de semmi agresszió én a műsornak rengeteget köszönhetek és én is megszeretném venni a könyvet...


amúgy meg az elsőnek üzenem hogy egyáltalán nem kamu a műsor igaz hogy nem egyik napról a másikra változik meg a kutya viselkedése de egy idő után már rengeteg fejlődés érezhető mondom 1 hónap alatt rengeteg fejlődést értem el nála és mostanra teljesen más kutya..

2011. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!