Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a magyar vizsla?

Milyen a magyar vizsla?

Figyelt kérdés

szeretnék egy kutyát de még nem döntöttem el hogy milyet bár nem ez a kérdésem...

a magyar vizslán gondolkodom elég mozgékony kutya ugye

könnyen tanul dolgokat

családtagokat idegeneket hogy kezeli


2011. júl. 28. 17:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

engem puli meg kuvasz harapott már meg volt már pulim kuvaszom is:) ezzel nem lehet elrettenteni bár sajnálom hogy megharapott téged

amugy azt olvastam valahol h betegesek ez igaz?

amugy lehet h menhelyi kutya lesz és nem veszem

2011. júl. 28. 18:13
 12/17 anonim ***** válasza:
nem betegesek, az enyém most 7 éves, tökéletes egészségügyi állapotban. még napi 2 km-t elfut a bicajom mellett tök simán. egyszer voltam oltáson kívül állatorvosnál, amikor szaladgálás közben nekiment a szalonnasütőnek és felszakadt a bőr az oldalán. a varratszedést viszont már én csináltam meg. nálunk még az idegenekkel is barátságos, ami kinek előny, kinek hátrány. ez van. imádnivaló ölbecicák.
2011. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
szerintetek aranyos? [link]
2011. júl. 28. 19:51
 14/17 anonim ***** válasza:

Igenn, és így mind a ketten jól jártok. A kutyus is meg te is.

Ha lesz kutyánk (mostani sajnos elment karácsonykor), akkor 100%, hogy menhelyről fogunk választani!

2011. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ő tökéletes lenne. a vizsla amúgy is barátkozós, hamarabb fogadnék örökbe egy vizslát mint mondjuk egy kájt:D
2011. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 flórii. válasza:

nekem is vizslám van...:))itthon ha hazajövök,az az első,hogy adok neki enni,de nem tudok vele nagyon sokat lenni,játszani vele,mert nagyon sok a házi,és megvárja míg én játszok vele,pedig nagyon éhes már,és majd csak utána eszik,ha én leültem tanulni..:)))) imádoom..:) nagyon kötődik a gazdához,energikus kutya.:))

idegenekkel nekünk jól kijön..először ugat,de utána megszaglássza és máris barátok..:)) házőrzésre nem alkalmas..:))

2012. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az enyém most lett 5 éves. A legeslegjobb kutya a világon, ölbe fekszik, mindig örül imádjuk és ő is minket. Persze rosszalkodni is tud, és nagy a mozgásigénye, de nagyon nagyon okos, mindent meg tudunk tanítani neki:) én csak ajánlani tudom:-))
2023. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!