Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen húst főzhetek a kiskuty...

Milyen húst főzhetek a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

10 hetes kiskutyáról van szó. Ma vettem neki leárazot (mert 2 nap múlva lejár a szavatossága) pulyka felsőcombot. Ha megfőzőm neki, akkor azt megeheti? Persze a csontot kiszedem belőle és csak a húst kapná meg.

Még milyen húst főzhetek neki? MErt azt hallottam, hogy a sertéshúsban (illetve a vákuumfóliát sem szabad lenyalatni a kutyákkal), valami vírus van, amitől a kutyák elpusztulhatnak.

Ja és még azt, hogy valamilyen fűszert, sót stb. rakhatok vízbe, amiben megfőzőm a húst?

Köszi


2011. júl. 28. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a piacon az állat-üzletben, lehet kapni direkt kutya tésztát, és kutyáknak való megfőzendő húst! A só ne legyen sok benne! Esetleg főzz bele egy kis párolt répát is! A mi kutyusunk nagyon szereti!
2011. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem akármilyen húst megfőzhetsz neki, ha kiveszed a csontokat..

Mit gondolsz, az állateledelek miből készülnek??

2011. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Főzve bármi mehet. Fűszer viszont nem kell egy kutyának.
2011. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!