Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pontosan mit kell csinálni...

Pontosan mit kell csinálni egy kiállításon?

Figyelt kérdés
Azt nagyjából tudom mit kell a ringben csinálni, mert voltam már egy CAC kiállításon nézőként (de azért leírhatjátok ezt is, hátha nem jól láttam valamit). Szóval inkább az ez előtti és utáni dolgok érdekelnének, ami általában olyan természetes annak aki szokott kiállítani, de pont ezért sose esik róla szó, egy kívülálló viszont nem látja.
2011. júl. 28. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nevezel- odamész reggel- elkéred a katalógust- megkeresed a ringet-megnézed mikor jöttök- jó futni egy kört a kutyával a ringben, hogy szokja a terepet - a ringtitkártól elkéred a startszámot - egy gyors grooming ringbelépés előtt (jó az oroszlánrészét otthon megcsinálni) - ha megvan az eredmény akkor beíratod az eredményes kis könyvbe- ha kell akkor mentek a BIS be
2011. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az előkészületek meg a fajtától függ, nyírás stb
2011. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Viszont én annyira nem értek hozzá, hallottam már ezt a katalógust, de ez mi pontosan? És az eredményes kiskönyv? Nekem nincs olyanom...
2011. júl. 29. 22:01
 4/4 diagnostic ***** válasza:

Szia!

A katalógusban benne vannak a nevezett kutyák, hogy ki milyen osztályban indul,egy-egy fajtából hány kutya van,ki a tenyésztő, és a tulajdonos.

Az eredményfüzetet általában ott lehet venni,ahol a katalógust is kikérted, meg ahol beírják az eredményt. Nem nagy összeg, legalábbis 5 évvel ezelőtt kb 100Ft volt.Ebbe iratod majd mindig be a kutya eredményeit.

2011. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!