Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta lenne legalkalmas...

Melyik fajta lenne legalkalmasabb szobakutyának?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a mopsz. Legalabbis en a mopsz mellett dontottem es soha nem bantam meg, sot eletem egyik legjobb dontese volt. Nagyon nyugodt kutyus, szeretetremelto kis rofogos tunderke. Igazi csaldtag! Imadom!
2011. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
plüsskutya vagy az a bólogató tacskó
2011. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Yorki, dán dog(kicsi a mozgásigénye(: ), pincsi, boston terrier.
2011. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: Ne itt oszd az észt! ;)


3. válaszolónak: Köszi! :)


1. válaszolónak: Köszönöm neked is! Írnál még egy kicsit a mopszról? Például, hogy hogyan taníthatom meg, hogy szobatiszta legyen és az ápolásáról.

2011. júl. 29. 17:58
 5/14 Emy1991 ***** válasza:
Az én yorkim is igazi családtag. De szerintem minden kutyus más és más függetlenül fajtától. Nekem a máltai is tetszik, de az ismerősömé nagyon ugatós.Az én kutyusom egész nap alszik és játszik. Játék után mindig alszik pár órát:D
2011. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia, elo vagyok. Az apolasarol- en minden nap attorlom a kis redoit a pofijan, a szemet is sokszor torolgetem mert csipasodik. Rovid a szore, viszont elegge hullik, szoval hetente parszor meg is fesulom.

En amig nem volt meg az osszes oltasa nem vittem ki setalni mert feltem hogy osszeszed valami betegseget. Kutyapelenkank volt, ez egy negyszog alaku dolog, a foldre kell tenni, es megkell tanitani neki hogy oda pisiljen-kakiljon. Hamar megtanulta. Mikor elkeztunk kijarni egy darabig meg hasznalta a pelust utana szepen leszokott rola. tenyleg semmi baj nem volt vele soha, csak ajanlani tudom, egy igazi kis boldogsaggomboc. Azt azert tudnod kell hogy rofog,csamcsog es horkol. Szerintem ettol meg edesebb, de van aki ezt nem birja. Majd ird meg hogy dontottel! :)

2011. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Nagy Zia ***** válasza:

havanese!


linkek: [link]


[link]


az előző képpel van!

2011. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]

én hosszú szőrűt választanék, mert azoknak kevésbé hullik a szőre.

nekem shih-tzum van... számomra ő a legideálisabb :)))

2011. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek! :)

Bichon Havanese és Mopsz közül választok, azthiszem.. :)

2011. júl. 29. 22:35
 10/14 anonim ***** válasza:
A drótszőrű magyar vizsla is jó szobakutyának mert nagyon alkalmazkodó és a tanítása is pofon egyszerű de a simaszőrű vátozat is jó nekem mindkettő van nagyon aranyosak és ragaszkodóak
2011. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!