Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az miért van h férfiaknak...

Az miért van h férfiaknak szuka kutyájuk van és a nőknek meg kan kutyájuk van?

Figyelt kérdés

környéken van kb 16 kutyasétáltató és mindegyiknek ellenkező nemű kutyája van(kivéve 1-2 embert)

mért van?


2011. júl. 30. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez erős általánosítás.. nő vagyok, szuka kutyákkal.
2011. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb sétáltatónak általában van egy élete párja is. Ha ő vinné sétálni a kutyát, már borul a statisztikád.
2011. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok, szuka kutyám és lány cicám van, de a lovaim heréltek (vagyis fiúk). Van ilyen. Apukámnak is kan kutyái vannak.

Valaki az ellenkező nemű állatot szereti, van aki nem

2011. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lany vagyok kan kutyával :D
2011. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Á ez egyáltalán nem törvényszerű. Én is ismerek ilyet is olyat is. Ki melyiket szereti, vagy hogy adódik.

Igaz nekem is lány létemre még csak kan kutyáim voltak és (tartásilag) jobban szeretem a kan kutyákat, de ettől függetlenül nem zárkózom el attól, hogy egyszer ha úgy adódik legyen szuka kutyám. Érdekesség képen eddig az összes állatom fiú volt kivéve a halaknál ott lány is volt. (arany és törpe hörcsögök, törpenyúl, egér, kígyó)

Nem tudom miért, biztos jobban szeretem őket :)

2011. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és jobban kedvelem a kan kutyákat, eddig csak kan kutyám volt, és a következő is biztos az lesz. Nem tudom, mért van így velem, de számomra a kan kutyáknak megnyerőbb a személyiségük. Most két herélt (volt) kandúr cicám van és biztos nem választanák macskákból se nőstényt. Nem tudom mért, de én jobban szeretem a hím kutyákat és egyéb állatokat. Egyébként valahol azt olvastam, hogy mindenkihez más nemű kutya illik. A kanok akaratosabbak, és dominánsabbak, és könnyebben elkóborolnak egy nőstény után. A szukák kezesebbek, és kevésbé dominánsak, kevésbé hajlamosak szökni. De igazából, ha jól van nevelve, észrevehetetlenek a különbségek... Ja és a hörcsögöm is hím, bár róla eredetileg nem tudtok, hogy milyen nemű :P
2011. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok szuka kutyussal :)
2011. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok 3 kan kutyával.Nekem valahogy típuosabbak, szebbek a kanok, jobban tetszenek az erős vonásaik,hogy nagyobbak :)

A páromnak eddig csak szuka kutyái voltak :D

2011. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, 3 szuka kutyám van és amúgy minden házikedvencből a nőstényeket preferálom, nem szeretnék hím állatokat, és nem tudom megmagyarázni, hogy miért.
2011. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

fiú vagyok kan kutyával:D

ők nagyobbak, erősebbek és jobban védenek általában.

2011. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!