Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Akitát szeretnék de...

Tenten kérdése:

Egy Akitát szeretnék de nemtudom elég erős vagyok-e ahhoz h vigyázni tudjak rá?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és ez lenne a3. kutyám de az eddigi kutyáim csak apró termetűek voltak. Könnyebb volt rájuk vigyázni, DE az Akita nagy kutya és erős. Nem tudom h akkor ezt a kutyát válasszam-e agy nem.
2011. júl. 30. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a falkavezér nyugodtan, de szerintem mielőtt magadhoz vennél egy kutyát, a többi kutyádnál is te legyél a falkavezér (ha nem te vagy). Nézd a National geographic Channelen: A csodálatos kutyadokit!!! Itt megnézheted, hogy mikor megy: [link]
2011. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is nemsokára kapok egy akitát! :)

Mindenképp nézz utána a fajtának, olvasgass róluk minél többet. Ha el tudod érni, hogy te légy a falkavezér, és a kezdetektől fogva tanítgatod és időben szocializálod, semmi gond nem lesz vele.

2011. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen már mindnet elolvastam róla ezért is aggódom h mi lesz ha nem fog szótfogadni nekem :/
2011. júl. 30. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Emiatt ne görcsölj, mert a kutya megérzi a bizonytalanságot, és pont ezért nem fog elfogadni falkavezérnek! Légy határozott, de ne túl szigorú! :)

Kan lesz vagy szuka?

2011. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kant szeretnék :) de sajnos még az sem biztos h megkapom d eén nagyon szeretném :)
2011. júl. 30. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem is kanom lesz. Viszont akkor sok sikert kívánok, hogy megkapd a kutyust, sok örömöd lesz benne. :)
2011. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)) reméjük
2011. júl. 30. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!