Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy kutyaiskolát...

Találtam egy kutyaiskolát pesten. Van 700 Ft/ alkalom, van 1000Ft/ alkalom szerintetek az jó lehet vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A kutyaiskolában nyújtott szolgáltatás minősége nem az árán múlik, úgyhogy ebből nem derül, hogy jó-e!
2011. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem az ár minősít egy iskolát, hanem a kiképzők hozzáértése.

A kiválasztott iskolába el kell menni, megnézni egy napot. Utána eldöntheted, tetszik-e a hangulat, a munka, amit csinálnak.

2011. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Herosz Kutyaiskola
2011. júl. 30. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj el, nem fogod megbánni.

Mit szeretnél elérni a kutyáddal?

2011. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy mit szeretnék elérni? :)
2011. júl. 31. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért vinnéd kutyaiskolába? Szeretnél egy jólnevelt családi kutyát? Agility versenyekre szeretnél vele járni? Munkakutya versenyekre szeretnél vele járni? Nem mindegy. Családi kutya esetében én egy Tükör iskolát választanék, munkakutyázáshoz viszont nem.
2011. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hovarju ***** válasza:

Ez a kutyaiskola Budán van, nem Pesten :-)))

De nem ez volt a kérdés bocs. Szóval, az iskola szeptembertől új helyen új néven fog működni, jelenleg nyári szünet van.

Ha kölyök kutyád van,kölyök óvoda nyáron is van.

Javaslom nézz meg egy oktatást kutya nélkül, bátran kérdezz.Ha szimpatikus a hely iratkozz be. Én is oda járok a kutyámmal már 1,5 éve. Mi nagyon szeretjük.

Tükör iskola.

Mindezekről részletesen olvashatsz az ebgondolat.net oldalon. Az oldalon található telefonszámok bármelyikén érdeklődhetsz . :-)))

2011. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!