Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweileres tapasztalatok,...

Rottweileres tapasztalatok, történetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A legjobb kutyafajta a világon! :)
2011. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Tetszik a fajta, nekem volt egy nagyon jó kutyám, erre leirok egy történetet róla. Igaz már idősödött ekkor, amikor történt, de látszik, hogy nagyon messzemenőkig tűr.


Bencének hivták a rotimat, egy telepet őrzött. Sokat elvolt engedve, de ha ugy adódott, futóláncon volt. A szomszédban egy tacskó lakott, nagyon aranyos pofa volt, de sokszor szemtelenkedett Bencével. ha szabadon volt, akkor rendre utasította a tacskót, de egyszer pont futóláncon volt, amikor megtörtént a probléma. A tacsi valahogy átjött hozzánk, és látva hogy az én ebem meg van kötve, cukkolni kezdte. szaladgált a futólánc vonalában, de Bence nem érte el. ezt nagyon megjegyezte a kutyám, és tudtam hogy törleszteni fog miatta. másodszor amikor ujbol piszkálni akarta a kicsi hirtelen megfogta, elkapta, és szegény Bnecém szájzárat kapott. Nagyon sokat kellett várni, mire elengedje a már elpuszult tacskót. Nayon sokáig tűrt tűrt a kutyám, és végül fogta meg a legjobb cimboráját, aki kicsit huncut volt. ennek már 5 éve. sajnos időközben meghalt Bence.

2011. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt leírja ami kell!!!

2011. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szájzár nem létezik, az egy tévhit.
2014. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!