Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtád?...

Melyik a kedvenc kutyafajtád? Miért ő a kedvenc és kinek javaslod tartását?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik, mindegyik jó, aranyos, hűséges. Mindenkinek, ha tudja a kutyákat szocializálni.
2011. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kedvencem a káj, mert vele nem kell eljárni kutyasuliba ahhoz, hogy 100%ig biztos legyél benne, hogy éles helyzetben harapni is fog.

Tartását csak hihetetlenül erőskezű embereknek ajánlom, akik "betudnak törni egy ilyen vad lovat is".

2011. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Morzsi. Keverék, a tökéletes Morzsi-arányban, ami utánozhatatlan és egyedülálló. Van benne agár is meg vizsla, meg németjuhász.
2011. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Személy szerint nekem a mopsz a kedvenc kutyám, mert ránézel és elolvadsz nem volt még olyan ember aki ránézett volna a kutyuskámra és nem azt mondta volna hogy nem aranyos:D
2011. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt közép ázsiaim, de az még a krumpliszsáktól is megijedt, pedig valami bajnok szülők leszármazottja volt.


Nekem a puli a kedvencem. Mert nagyon intelligens, és mert nagyon "egyedi", és mert magyar. =)

2011. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nem nekem nicsen kedvencem bár imádom a kutyákat de nics kösztük kedvencem hiszen minden kutyában van vmi jó és ezért nem sikerült kiválasztani de :-) IMÁDOk MINDEN KUTYÁT!!!
2011. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A legokosabb a golden retriever,de nekem az örök kedvenc az újfoundlandi. CSak nem tudok tartani olyan nagy.
2011. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

beagle a kedvenc kutyám és magamnak javaslom a tartását mikor már tapasztaltabb gazdi leszek és lesz saját kertem meg meg életem

pulit is szeretem és magamnak javaslom a tartását ha lesz saját kertem:D

kuvaszt is szeretnék majd pulival egyszerrre meg mondjuk a beaglet hozzájuk ez a hármas amit nagyon szeretek és remélem hogy lesz is olyan 10 év mulva

2011. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Újfoundlandi a kedvencem! Aranyos, barátságos, bújos,lomha- szeretnivaló igazi mackó:) Imádtam, nekem volt ilyen kutyum, csak sajnos tavaly meghalt-12 éves volt:) Olyan gazdinak javasolnám a tartását, akinek nagy kertje van, tud vele foglalkozni, mert a hosszú szőre miatt elég gyakran kell fésülni. Nagyon szeret víz közelében lenni-úszni. Kisgyermek mellett csak felügyelettel, és nem azért mert bántaná vagy ilyesmi, hanem a nagy teste miatt esetleg fellőkné vagy ráugrana, megdöntené a nagy súlyával...
2011. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
aussie éa a sheltie a kedvenceim:) olyannak jó aki szeret sokat foglalkozni a kutyájával :) mind a kettő okos, kedves és fantasztikus fajta :)
2011. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!