Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máltai selyemszőrű, hám vagy...

Kicsimelcsi kérdése:

Máltai selyemszőrű, hám vagy póráz?

Figyelt kérdés

szeretném egy máltai selyemkutyát, de nem tudom eldönteni hám vagy póráz?

melyik lenne jobb neki?


2011. júl. 31. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A hám húzásra jó, tehát, ha megakarod tanítani, hogy melletted sétáljon, ahoz póráz kell, mert a hám csak erőt ad neki, hogy még jobban húzzon.
2011. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a szőre miatt nyakörvet használnék.

(Egy akkora kutya, mint a máltai selyemszőrű nem tudja elhúzni hámmal sétáltatásnál.. )

2011. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. júl. 31. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Kistestű kutyákra a hámot szokták ajánlani mert érzékeny a nyakuk, úgyhogy a nyakörvet nem ajánlom inkább hám! Egy ilyen kiskutya úgy se tud az úton végigrángatni! Persze a póráz kell a hámhoz is!
2011. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszolónak: én is ezt hallottam és köszönöm a választ mindenkinek!

sztem mind2 őt fogok venni és majd a kutyus eldönti melyik jobb :)

2011. júl. 31. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha normálisan tud sétálni a nyakörvben, semmi baja nem lesz a nyakának. Az én havanese-mnek is nyakörve van, a hámot ki nem állhatja, de normálisan tud sétálni és nem fojtja meg a nyakörv, pedig suliba fojtóm van rajta. Inkább arra figyelj nyakörv választásnál, hogy ne legyen nagyon vékony, mert attól tényleg szoktak köhécselni, ha húzol.
2011. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hám nekik is kényelmesebb, főleg ha még picit!
2014. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!